İçeriğe geç

Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye
Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye hizmeti ile müşterilerimizin paketlerini, belgelerini veya ürünlerini İstanbul’da istedikleri herhangi bir semte teslim ediyoruz. Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklentisi, gönderilerinin en hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilmesidir. Biz de bu talebi bildiğimiz için hizmetlerimizi bu temel üzerine oturtuyoruz. 1994 yılından beri sektörde hizmet veren firmamız, kurye sistemini en sorunsuz şekilde yürütebilmek için bütün personeliyle beraber özverili bir şekilde çalışır.

Bir gönderinin istenilen sürede verilen adrese ulaşımını sağlamak için pek çok unsur vardır. Bunlardan en önemlisi kuryelerimizdir. Çünkü bir gönderinin hızlı ve güven içinde doğru adrese hem de zamanında teslim edilmesi kuryeye bağlıdır.

Acıbadem kurye olarak kuryelerimizin işini başarıyla yapmasını istiyoruz. O sebeple de bir kuryenin aldığı teslimata özen göstermesi, aynı zamanda müşterimizin seçtiği zaman aralığında teslimatı gerçekleştirmesi bizim için çok önemlidir. Bunun için de bazı vasıflara sahip olmalıdır:

  • İyi bir sürücü olmalı
  • İletişim becerileri iyi olmalı
  • Dikkatli olmalı
  • Taşıma yaptığı bölgeyi iyi bilmeli
  • İş yoğunluğuna ayak uydurabilecek esneklikte olmalı.

Acıbadem Kurye Hizmeti

Acıbadem kurye hizmeti verirken en hızlı şekilde teslimatı yapabilmenin önemli unsurlarından biri de kullanılan araçlardır. Bir rotadan diğerine giderken sıkışık bir trafikte yol almak hızlı ve çevik bir motosikletin kullanılmasına bağlıdır. Konforlu, ergonomik, yakıt verimliliği yüksek olan bir motosikletle ulaşım yapabilmek hem daha güvenilirdir hem de daha hızlıdır.

Gönderiniz ister bireysel olsun ister kurumsal en hızlı şekilde gönderinizi verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Teslimatı yaptıktan sonra adınıza mesajla gönderinizin yerine ulaştığını bildiriyoruz.

Kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetin karşılığı olarak uygun bir bedel belirliyoruz. Bunun için de dikkat ettiğimiz bazı kriterler var. Bu kriterler:

  • Gönderinin mesafesi
  • Gönderinin hızı
  • Gönderinin ağırlığı ve boyutu.

Kuryemiz adresinize geldiğinde paketinizi alıp alıcının adresine götürene kadar geçen mesafe önemlidir. Çünkü kurye ücretlerinin ana belirleyicisi kilometre başına alınan ücrettir. Müşterilerimizin seçtiği gönderi hızı da etken bir faktördür. Boyut da hesaplamaya katılarak talep edilen hizmet kadar bedel ödenmiş olur.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×