İçeriğe geç

Esenkent Kurye

Esenkent Kurye
Esenkent Kurye

Esenkent kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan tüm özellikleri sizlere detaylı olarak tanıtmakta ve alacağınız hizmet hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktayız. İşletme olarak öncelikle teknoloji kullanımına çok önem göstermekte ve bu sayede vermiş olduğunuz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda yetenekli olmalarına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Ayrıca kullandığımız motorların manevra kabiliyetlerinin fazla olması da bizler önemli olmakta ve bu özellik sayesinde trafik sorununu en kolay şekilde halletmek suretiyle sizlere hızlı hizmet sunmaktayız.

Esenkent kurye isimli işletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın tecrübeli elemanlardan oluşması için çok büyük çalışmalar yapmaktayız.

Bünyemizde bulunan tüm elemanlarımıza düzenli aralıklar ile sunulan hizmetin aşamaları hakkında detaylı şekilde eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde sizlerin memnun kalacağı şekilde hizmet sunulmaktadır. Ayrıca elemanlarımızın işe alımları aşamasında yapılan sözlü mülakatlar sayesinde elemanlarımızın düzgün diksiyonlara sahip olması ve sizlere saygılı davranıyor olmalarından emin olmaktayız.

Esenkent Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak aldığınız kurye hizmeti karşısında pek çok ödeme yöntemlerini sizlere sunmakta ve kolay bir şekilde hizmet alabilmenizi amaçlamaktayız. EFT, FAST, kapıda ödeme, nakit ödeme ve internet üzerinden ödeme gibi pek çok ödeme seçeneğimiz bulunmakta ve müşterilerimizin maddi durumlarına göre tercih yapabilmeleri sağlanmaktadır.

Bünyemizde bulunan ödeme seçeneklerinin en büyük amacı günümüz ekonomik şartlarına göre müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktır.

Esenkent kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat seçeneği de bulunmakta ve bu seçenek müşterilerimizin tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Tercih edilen temassız teslimat seçeneği profesyonel elemanlarımız tarafından sunulmakta ve en ufak bir problemin dahi oluşmaması sağlanmaktadır.

Kapılarınıza siparişlerinizi getirilen tüm kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapılarınıza asmakta ve zil çalınarak olay yerinden ayrılmaktadırlar. Bu sayede sizler ile en ufak bir temas kurmadan hizmet sunmaktadırlar.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×