İçeriğe geç

Güzelyalı Kurye

Güzelyalı Kurye
Güzelyalı Kurye

Güzelyalı kurye işletmesi olarak günümüzde kurye sektörüne karşı artan ilgi ve talebe dayalı olarak fiyatların çok fazla arttığını ve içinde bulunduğumuz ekonomik şartlar doğrultusunda bu fiyatların sizleri rahatsız ettiğinin farkındayız. Bu farkındalık sayesinde siz müşterilerimize her zaman piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlar sunmaktayız. Bu fiyatları belirlerken bünyemizde bulunan muhasebe elemanlarımızın yardımı ile çeşitli hesaplama ve araştırmalar yapmak suretiyle ortaya çıkarmaktayız. Bu şekilde uygun fiyatlar sunmamızın en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak ve içinde bulunduğumuz ekonomik şartlarda sizlerin biraz da olsa rahatlamanızı sağlamaktır. Sizler de uygun fiyatlı bir kurye hizmeti almak istiyorsanız mutlaka işletmemiz ile iletişim kurmalısınız.

Güzelyalı kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet esnasında en çok kullanılan materyal olan motorlarımıza çok büyük önem ve titizlik göstermekteyiz. Kullandığımız motorlarımızın motor, fren ve tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleri ile değişimlerini yaptırmaktayız.

Güzelyalı Kurye Hizmeti

Motorlarımızın bakımlarının yapılması ve yüksek modelli olması sunduğumuz hizmetin kalitesini, hızını ve güvenilirliğini artırmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamıza yardımcı olan etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin güvenli bir şekilde dizayn işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler sayesinde ürünlerinize dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı koruma altında bir hizmet sağlanması amaçlanmaktadır. Kullandığımız bu motorların manevra kabiliyetlerinin yüksek olması da günümüzün en büyük sorunlarından biri olan trafik sorununu en kolay şekilde çözülmesine ve zaman kaybı yaşanmadan siparişlerinizin sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Güzelyalı kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarının işe alım aşamalarında birçok testlerden geçirilmek suretiyle işe alınmaktadır. İşe alınan elemanlara hizmet vermeye başlamadan önce ilk bir ay kurye hizmeti hakkında eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesi en üst seviyelere çıkarılmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlarımızın hepsi güler yüzlü ve saygılı kişilerden oluşmaktadır. Bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×