İçeriğe geç

Soğanlık Kurye

Soğanlık Kurye
Soğanlık Kurye

Soğanlık kurye ekibimiz, başta kendi mahallesine sonra sırayla Kartal olmak üzere Anadolu Yakası ve takiben Avrupa Yakası’nın bütün semtlerine hizmet taşır. Bu semtlerden de Soğanlık’ta ikamet eden veya iş yeri sahiplerine gönderilen teslimatları getirir.

Kuryelerimiz, her an hizmete hazır şekilde bekler. Gün boyu aralıksız olarak hizmetin devam ettiği bir sistemiz var. İstanbul büyük bir metropoldür. Herkes tarafından malumdur ki şehrin nüfus yoğunluğu trafiğine de yansır. Bu yoğunlukta kendi teslimat yapmak istemeyen müşterilerimiz de firmamızdan hizmet talep eder.

Soğanlık kurye olarak müşterilerimize başta zaman olmak üzere pek çok kazanım sağlıyoruz. Güvenilir bir firma ile çalışan kurumlar ve iş verenler, işleri aksamadan zamanında teslim edilen dosyalar sayesinde işlerinde başarılı olmaya devam ediyor. Medikal bir ürün acil bir teslimatta bazen bir hayat kurtarıyor.

Verdiğimiz nitelikli kurye hizmetinin katkısıyla pek çok iş alanı da kendi sektörü içinde güzel işler yapmaya devam edebiliyor. Domino taşları gibi hizmetlerin birbirine bağlı şekilde devam ediyor oluşu, bir taşın eksikliğinde aksamalara ve sorunlara sebep oluyor. Ekibimiz teslimatın her ayrıntısıyla ilgilenerek en sorunsuz ulaşımı ve teslimi gerçekleştirir.

Soğanlık Kurye Hizmeti

Soğanlık kurye hizmeti veren firmamız, paketin ölçüsüne göre araç tahsis eder. Geniş araç filosu sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilir. Motosikletlerin en büyük avantajı, trafik yoğunluğunda hızla yol alabilmesi, dar sokaklardan bile rahatlıkla geçerek park sorunu yaşamamasıdır. Bu da doğal olarak süratli bir teslimatı beraberinde getirir.

Aynı zamanda büyük boyutlardaki paketlerin de kurye hizmetimizden istifade etmesini arzu ediyoruz. Bunun için de araçlarımızı kullanıyoruz. Hangi teslimat aracı olursa olsun kuryelerimiz güvenli bir taşımacılık gerçekleştirir.

Kuryelerimiz çalıştıkları bölgenin konumuna hâkimdir. Her ne kadar navigasyon sisteminden yardım alınsa da kullanılan sokak ve cadde aralarını bilmek, yolda geçişi kolaylaştırır. Ekibimiz kendi alanındaki sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirir. Biz de firma olarak müşterilerimizin bu kaliteden istifade etmesini istiyoruz. Bunun için en uygun maliyetlerle hizmet sunuyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×