İçeriğe geç

Çırpıcı Kurye

Çırpıcı Kurye
Çırpıcı Kurye

Çırpıcı kurye isimli işletme olarak her zaman kaliteli hizmetler sunmakta ve bu kalite seviyesinin artması için düzenli ve sürekli olarak çalışmalar yapmaktayız. Bir kurye hizmetinin kaliteli olabilmesi için pek çok özelliği bünyesinde bulundurması ve müşterilerine sunması gerekmektedir. Teslimat seçeneklerinin bolluğu, ödeme seçeneklerinin bolluğu, ucuz fiyatlar, kaliteli kurye elemanları, donanımlı motorlar gibi özelliklerin bünyede bulunması sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadır.

İşletme olarak tüm bu özelliklerin müşterilerimizin istedikleri hale gelebilmeleri adına düzenli olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. Özel olarak görevlendirdiğimiz elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar ve çalışmalar neticesinde özelliklerin geliştirilmelerini sağlamakta ve müşterilerimizin isteklerine uygun hale gelmelerini sağlamaktayız.

Çırpıcı kurye işletmesi olarak ortaya koyduğumuz teslimat bolluğu içerisinde randevulu teslimat yöntemi de yer almaktadır. Bu yöntem sayesinde günün istediğiniz her saatinde siparişlerinizin sizlere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Tek yapmanız gereken sipariş verme aşamasında teslimat saatini de belirlemektir. Kurye elemanlarımız belirlediğiniz saatlere uygun olacak şekilde kurye hizmetini sunmakta ve bu durumdan dolayı sizlerin memnun olmanızı sağlamaktadır. Randevulu teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde olumlu dönüşler, övgüler ve takdirler almamıza fayda sağlamakta ve çok fazla tercih edilen yöntemler arasında kendisine her zaman yer bulmaktadır.

Çırpıcı Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe çalışan işletme olarak bünyemizde pek çok ödeme yöntemleri bulundurmakta ve bu ödeme yöntemleri arasında EFT ve FAST yöntemleri de yer almaktadır. Bu yöntemler sayesinde nakit paraları olmayan müşterilerimiz işletmemize ait banka hesaplarına ödemelerini mobil bankacılık uygulamaları sayesinde yapabilme şansına sahip olmaktadırlar. Bu ödeme yöntemleri müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Çırpıcı kurye işletmesi olarak bünyemizde uzun yıllardan bu yana teslimat seçeneklerini bol olarak bulundurmakta ve sizlerin tercihlerine sunmaktayız. Önemli müşterilerimiz sipariş verme aşamasında kendilerine en uygun olan teslimat yöntemlerini seçmekte ve siparişlerinin o yöntem özelinde kendilerine teslim edilmelerini isteme şanslarına sahip olmaktadır. Bu yöntemler her zaman sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×