İçeriğe geç

Körfez Kurye

Körfez Kurye
Körfez Kurye

25 yıldır Acil Moto Kurye olarak birçok şehirde şehir içi ve şehirlerarası hizmet veren firmamız, İzmit’te de faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız Körfez’de Körfez kurye olarak 7/24 hizmet vermektedir. Firmamızın taşımacılık hizmetlerinden istifade etmek isterseniz istediğiniz saatte arama yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin taleplerine hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Ekibimiz tecrübeli ve nitelikli kişilerden oluşmaktadır. Gerek teknik alanda gerekse diğer hizmetlerdeki personelimiz deneyimleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışır. Yılların getirdiği tecrübe ile hem sahada hem de işletme olarak kendi bünyemizde yakaladığımız kaliteyi ve müşteri memnuniyetini devam ettirmek için gayret ediyoruz.

Körfez kurye olarak esnek çalışma saatlerimizle istediğiniz saatte gönderinizi yollayabilirsiniz. Dikkatli ve özverili kuryelerimiz hızlı ve güvenilirdir. Paketinizi adresten aldıktan sonra en süratli biçimde verdiğiniz adrese teslim etmek üzere yola çıkarlar. Bu esnada gönderinizin güvenliği tamamen kuryelerimizdedir. Paketin hasara uğraması, çalınması, karışması söz konusu değildir. Kişiye özel olarak sunduğumuz hizmet sayesinde hem hızlı hem de güvenli teslimat gerçekleştiriyoruz. Gizlilik ilkesiyle hareket eden kuryelerimiz, sizin ve alıcının adresi arasında ulaşım sağlar.

Körfez Kurye Hizmeti

Körfez kurye olarak hizmet veren firmamız, yakaladığı kaliteyi ve müşterilerinin güvenini, devam ettirmek ve hizmetlerini geleceğe taşımak için alandaki her detaya dikkat eder. Teknolojik gelişmeleri takip ederek yazılımdan donanıma sistemlerini yeniler. Motosikletlerin ve araçların bakımını düzenli yaptırır. Trafikte kuryelerin sorunsuz şekilde yol alması için gerekli bütün tedbirleri alır.

Semt sakinlerinin, işverenlerin, kurumların kısacası bölgede hizmet verdiğimiz herkesin ihtiyacı olan ve talep ettiği şekilde hizmet taşımaktayız. Gönderiler kimi zaman bir belge olabilir, kimi zaman teknolojik bir alet olabilir. Kimden kime her ne olursa olsun kuryelerimiz tarafından aynı özen ve güvenle taşınır.

Kalitemiz ve hizmet anlayışında hassas olduğumuz kadar, fiyatlandırmada da özenli davranıyoruz. Firmamız müşterilerinin hiçbir konuda mağdur olmasın istemez. En ekonomik şekilde fiyat aralıklarını belirler. Müşterilerimiz de talep ettiği hizmet kadarının ödemesini yapar. Zaten kişiye özel taşımacılık hizmeti de bunu gerektirir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×