İçeriğe geç

Ferhatpaşa Kurye

Ferhatpaşa Kurye
Ferhatpaşa Kurye

Ferhatpaşa kurye hizmetlerimizle Ataşehir ilçesinin en işlek mahallelerinden birisinde on yıllardır çözüm ortağınız oluyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün ileri taşıyor, hep daha iyisi ve hep daha fazlası adına çaba sarf ediyoruz.

Her biri mahallemiz lokasyonuna hakim, kendini sürekli geliştiren, modern teknolojileri kullanmayı bilen, özverili ve çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Ekiplerimiz hem sahada hem de çağrı merkezimizde en gelişmiş ekipmanlarla, araçlarla ve donanımlarla çalışıyoruz. Her zaman araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yaptırıyor ve taşıma esnasında oluşabilecek riskleri minimumda tutuyoruz. Böylece her defasında vadedilen sürede teslimat yapmayı başarıyoruz.

Ferhatpaşa kurye çözümlerimizledaima kalite standartlarımızı hep daha yukarı çekiyoruz. Bizler yola çıktığımız günden bu yana İstanbul ve Ferhatpaşaçok büyük değişim kaydetmiştir. Bizler de kendimizi sürekli yeniliyor, dinamik yapımızla bireysel ve kurumsal bütün müşterilerimize dünya standartlarında çözümler sağlıyoruz.

Şehrin her noktası, otogarlar, havalimanları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, kamu kurumları dahil taşımacılık yapıyoruz. Paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, bilet, anahtar, laptop, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım gibi ürünlerinizi istediğiniz adresten alıp belirteceğiniz yere teslim ediyoruz.

Ferhatpaşa Kurye Hizmeti

Ferhatpaşa kurye alanında en hızlı deneyimi vadediyoruz. Farklı kurye çeşitleriyle paketlerinizin aciliyetine ve gönderi zamanına en uygun seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz. En uzak noktalara dahi 45-180 dakika içinde teslimat yapıyor, 7/24 kurye desteği sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerimizle her zaman yanı başınızdayız. Günün hangi saati olursa olsun en acil ihtiyaçlarınız için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Hızlı ve güvenli kurye desteği almak için resmî web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. WhatsApp hattımızdan yazabilir ya da hizmet noktamızı ziyaret ederek her türlü soru, bilgi, talep, randevu için destek alabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×