İçeriğe geç

Dragos Kurye

Dragos Kurye
Dragos Kurye

Hem firmalar hem de şahsî olarak bir adresten başka bir adrese gönderim yapmak isteyenlerin sayısı artış göstermektedir. Günümüzde kurye ihtiyaçları artarken bu ihtiyaçlara karşılık verebilecek firma sayısı da artmaktadır.

Yıllardır titiz çalışmalarıyla sektörde bilinen Acil Moto Kurye firmamız da hizmet ağını genişleterek İstanbul’un her semtine anında hizmet taşır. Bu semtlerden biri de Dragos’tur. Dragos kurye ekibimiz, 24 saat hizmet verir. Paket göndermek istediğiniz zaman ekibimizi arayarak destek alabilirsiniz. Nasıl bir gönderi yapmak istiyorsanız sunduğumuz seçimlerden tercihler yaparak kurye hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Dragos kurye ekibimize ulaştığınızda, size özel bir gönderi planı oluşturulur. Hangi saatte, hangi hızla, nasıl bir gönderi boyutuyla teslimat istediğiniz forma kaydedilir. Sonrasında kuryelerimiz adresinize gelerek paketi alır. Paketin güvenliğine son derece dikkat edilir. Hasar görmemesi, kırılmaması için özenle motosiklete yerleştirilir. Bu, teslimatın birinci önemli kısmıdır.

İkinci önemli kısma gelince, yeni alıcıya ulaşmak için yolda alınan mesafenin kısa sürmesi, alıcıya ulaşılması ve paketin teslimini kapsar. Paket teslim edildiğinde de gönderen kişiye mesajla bildirim yapılır. Böylece sorunsuz bir kurye hizmeti de tamamlanmış olur.

Dragos Kurye Hizmeti

Dragos kurye hizmeti verirken kuryelerimizin kullandıkları motosikletlerin yenilenmesi, donanımının her zaman gözden geçirilmesi gerekir. Kuryemiz yola çıktığında tek odak noktası teslimat olmalıdır. Başka hiçbir ayrıntıyla uğraşmaması gerekir ki teslimatta bir gecikme olmasın. Bunun için de kurum içinde çalışan ekiplerimize büyük bir sorumluluk düşüyor.

Kaliteli hizmetlerin ortaya çıkmasında bütün bir ekibin tek bir ruh gibi çalışması vardır. Ekip ne kadar düzenli ve disiplinli çalışırsa dışa yansıyan sorunsuz görüntü de o kadar iyi olur.

En acil durumlar için motorize ekibimiz size çok yakındır. İletişime geçtiğiniz anda dakikalar içinde adresinizde bulabilirsiniz. Yasal çerçeve içinde uygun olan her paketi taşıyan kuryelerimiz, özenli teslimatıyla müşterilerimizin memnuniyetini kazanır.

Bu memnuniyetin başka bir sırrı da fiyatlarımızdır. En makul fiyatlardan hizmet vererek müşterilerimizin bütün hizmetlerimizden istifade etmesini istiyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×