İçeriğe geç

Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye
Tekstilkent Kurye

Türkiye’nin tekstil merkezi olması amacıyla 927000 metrekare alana kurulmuş bir kooperatif olan Tekstilkent, özellikle son yıllarda online ticaret, dış ticaret, emlak ve medikal sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların gözde semti haline gelmiştir. Aktif bir iş yaşamının 7/24 devam ettiği semtte, her işlemin olabildiğinde hızlı bir şekilde tamamlanması önem arz etmektedir.

Firmamız, verdiği benzersiz kurye hizmetleri ile Tekstilkent’te faaliyet gösteren iş yerlerinin modern hayatın hızına uygun servisler almasını sağlamakta, modern bir iş ortaklığı arayışlarına son verecek çözümleri ile hizmet vermektedir.

Hem İstanbul içerisinde, hem de şehirlerarası kurye faaliyetlerimizle hizmetinizdeyiz. Sanal hayatın giderek artan hızı karşısında, son teknolojiden yararlanarak geliştirdiğimiz iş anlayışımızla, Türkiye’nin neresine olursa olsun gönderilerinizi güvenle taşıyor ve her zaman hasarsız teslimat sağlıyoruz.

Tekstilkent kurye hizmetlerimiz:

  • Motorlu kurye,
  • Acil kurye,
  • Arabalı kurye,
  • Şehirlerarası kurye ve
  • Uçak kargo olarak ayrılıyor, sizin, işiniz için neye ihtiyacınız varsa o yönde hizmet veriyoruz.

Dilerseniz birden fazla hizmetimizi birleştiriyor, dilerseniz mesai saatleri dışında taşımacılık yapıyor, tüm gönderilerinizi aynı gün teslim ediyoruz.

Tekstilkent kurye hizmetlerimiz, diğer hizmetlerimizden farklı olarak, hem şehir içi hem de şehir dışı kurye talepleriniz için tercih edebileceğiniz şekilde verilmektedir. Motor kuryelerimiz ile yaptığımız teslimatlar,

  • İstanbul içerisinde, tercih ettiğiniz hizmet tipi dahilinde, en fazla 240 dakikada tamamlanmakta,
  • Şehir dışı gönderilerinizde, sadece size özel olacak şekilde, tüm Türkiye’ye taşımacılık yapılmaktadır.

Tekstilkent Kurye Hizmeti

Firmamız bünyesinde verdiğimiz tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarının en üst seviyede karşılanmasına öncelik verilmektedir. Kişiye ve duruma özel çözümler üretmeye özen gösterilmekte, kesintisiz kurye hizmetlerimiz sayesinde ne zaman ne tür bir taşımaya ihtiyacınız varsa, en doğru şekilde icra edilmektedir.

Tekstilkent kurye ekibimizde bulunan tüm arkadaşlarımız, profesyonel, güler yüzlü ve deneyimli kişilerden oluşmakta, saygılı bir üslup ve güven verici bir anlayışla hizmet vermektedir.

Ekonomik fiyatlarımız ise talep ettiğiniz tüm hizmetlerden kar etmenizi sağlayacak şekilde belirlenmektedir.

İşiniz için güvenebileceğiniz hızlı kurye hizmetlerimizle, her an yanınızdayız.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×