İçeriğe geç

Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye
Gaziosmanpaşa Kurye

İstanbul’un en kabalalık ilçelerinden biri olması kuryeye duyulan ihtiyacı da arttırmıştır. Bu sebeple firma olarak Gaziosmanpaşa kurye hizmetiyle ilçe geneline ve buradan bütün İstanbul’a paket taşıyoruz.

Kalabalık bir semt olması, trafiğin yoğun olması hızlı ve güvenilir kurye ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Firmamız Moto Kurye Acil 1994 yılından beri kurye alanında hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübeyi teknolojik gelişmelerle harmanlayarak gerek kurumsal gerekse bireysel olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Gaziosmanpaşa kurye olarak gerek personel seçiminde gerekse kullanılacak motosikletin alımında özenli davranıyoruz. Bu iki unsur da hizmetin kalitesini ve güvenini belirleyicidir. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti birinci sıradadır. Bunun için de alanında tecrübeli, müşteri ilişkileri iyi, insani değerlere önem veren kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Kuryelerimizin de bu özelliklere sahip olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca trafiğe çıktıklarında kurallara uyabilen, aynı zamanda motosiklet sürüşü iyi, çözüm odaklı düşünebilen kişiler arasından seçim yapıyoruz. Taşımacılık alanında takım çalışması hizmetin kalitesini ve hızını etkiler. Bu yüzden personelimizin kendi içindeki iletişimine de önem veriyor, koordinasyonu ön plana çıkıyoruz.

Gaziosmanpaşa Kurye Hizmeti

Motosikletle taşımacılık yapmanın pek çok avantajı vardır. Hızlı ulaşımı sağlar. Vergi giderleri daha düşüktür. O sebeple Gaziosmanpaşa kurye olarak motosiklet ile kuryeyi temel ulaşım vasıtası olarak görüyoruz. En kaliteli, yüksek donanımlı, bu alanda gerekli hizmeti verebilecek, hızı düşürmeyen, sorun çıkarmayan motosikletleri tercih ediyoruz. Hem teknik elemanlarımız hem de servisimiz motorlu araçlarımızın bakımını düzenli şekilde yapmaktadır. Yoldaki hızı etkileyen unsurların başında motosiklet geldiği için seçimleri o doğrultuda yapıyoruz.

Müşteri odaklı bir firma olduğumuz için fiyatları belirlerken de en uygun olacak şekilde hareket ediyoruz. Maliyeti belirleyen bazı kriterlere göre hesaplamalar yapılıyor. Alıcı ile gönderici arasındaki adres mesafesi, gönderinin büyüklüğü fiyatı etkileyen önemli unsurlar arasındadır. Ayrıca normal ve acil kurye seçeneklerimiz arasında da verdiğimiz hizmete bağlı olarak fiyat farkı vardır. Firma olarak prensibimiz en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunabilmektir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×