İçeriğe geç

Esenyalı Kurye

Esenyalı Kurye
Esenyalı Kurye

Firmamız, acil durumlarınızda size özel avantajlı çözümleri, hızlı, güvenli ve üstün standartlı kurye hizmetleri ile yanınızdadır. İstanbul’un her iki yakasına, yoğun yay ve araç trafiğinden hiçbir şekilde etkilenmeden, kısa sürede tamamlanan kurye hizmetlerimizle, dilediğiniz her an, dilediğiniz gönderiyi güvenle taşıyor, tam zamanında teslimatını sağlıyoruz.

Esenyalı’dan tüm İstanbul’a uzanan bir köprü görevi görüyor, günün hangi saati olursa olsun bu üstün hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Taşımacılık sektöründe her geçen gün artan bir hedef kitle ve kalite ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. İstanbul içerisinde verdiğimiz hizmetlerin başında;

  • Motorlu kurye,
  • Arabalı kurye ve
  • Acil kurye seçenekleri gelmekte, şehirlerarası gönderileriniz ise aynı gün teslimat sözü ile taşınmaktadır.

Esenyalı kurye hizmetlerimiz sadece bunlarla kısıtlı kalmayıp, toplu dağıtım talepleriniz en iyi şekilde karşılanmakta, tüm kurye taleplerinizin %100 müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde karşılanmasın önem verilmektedir.

Esenyalı Kurye Hizmeti

Firmamız, yeni nesil taşımacılık anlayışının ilk gelişmeye başladığı zamanlardan beri Esenyalı kurye aracılığı ile hizmet vermektedir. Sektörün en eskilerinden olup, sektöre yön veren hizmetleri ile tanınan bizler, müşterilerinin her an tüm kurye ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya söz veriyor, 7/24 süren hizmetlerimizle de bu sözümüzü yerine getiriyoruz.

Mesai saati olsun ya da olmasına her an her dakika en iyi kurye hizmetini almanız için çalışıyor, günün her saatinde aynı kalite ve personel sayısı ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetleri, müşterilerimizin en hızlı kurye seçeneklerine en uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamayı hedeflemektedir. Esenyalı kurye ekibimiz, ister sahada ister telefon başında ya da arka planda dağıtım planlamasında, aynı iş anlayışı ile hareket etmekte, bizlerle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimizin bu anlayışımızdan en iyi şekilde yararlanmasını garanti etmektedir.

Kurumsal ya da bireysel düzeyde, her zaman en uygun fiyatlı seçeneklere ulaşacağınızdan emin olarak, hayatınızı kolaylaştıracak kurye çözümlerimizle tanışmak ve sunduğumuz avantajlardan yararlanmak için günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×