İçeriğe geç

Bahariye Kurye

Bahariye Kurye
Bahariye Kurye

Bahariye kurye çalışmalarımızla uzun senelerdir bölgemizde profesyonel çözümlere imza atıyoruz. Değişen tüketim alışkanlıkları ve yaşam koşullarına en iyi şekilde uyum sağlıyoruz. İstanbul’un tamamında karşımıza çıkan en acil ihtiyaçları en kısa süre içerisinde gideriyoruz.

Kuryeliğe başladığımız ilk günden itibaren İstanbul’un tamamı büyük bir değişime tanık olmuştur. Pek çok sektör ortaya çıkmış, araç seviyesi ve insan sayısı artmıştır. Bütün bunlar özellikle ulaşımı zorlaştırırken hıza duyulan ihtiyacı arttırmıştır.

Moto Kurye Acil firması olarak önceliği her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine veriyor müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için özveriyle çalışıyoruz. Güçlü altyapımızı her gün daha fazla geliştiriyor en yeni teknolojileri sistemlerimizle entegre ediyoruz. Her biri kurye alanında uzman, tecrübeli ve eğitimli ekiple çalışıyoruz.

Bahariye kurye alanında müşterilerimizin bizden en büyük beklentisi hızdır. Çünkü geleneksel kargo uygulamaları ile en yakın mahalleler arasında bile ulaşım sağlamak uzun günler sürebilmektedir. Oysa pek çok kez insanların bu kadar vakti olmamaktadır.

Bizler hızlı olabilmek için İstanbul yollarını iyi bilen ve yer bulma konusunda yetenekli olan kadro ile çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tamamı modern ve kaliteli araçlar kullanmaktadır. Donanımlı motorlarımız sayesinde trafikte hızlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Bahariye Kurye Hizmeti

Bahariye kurye alanında sunduğumuz ayrıcalıklardan birisi güvenlik ve kalitedir. Bizler özverili kadromuz ile gönderilerinize en az sizin kadar hassasiyet gösteriyoruz. En değerli belgelerinizi, yiyeceklerinizi, ilaçlarınızı, hediyelik eşyalarınızı ve diğer tüm paketlerinizi taşımayı başarıyoruz. Gönderilerinizi teslim aldığımız şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.

Bahariye kurye uygulamalarımızla tamamen müşteri odaklı çalışıyor ve müşterilerimizin isteklerine göre süreci şekillendiriyoruz. İsterseniz Bahariye içerisindeki bir noktadan İstanbul’un herhangi bir noktasına taşıma yapabiliyoruz. Hatta istediğiniz bir adresten gönderinizi alıp adınıza istediğiniz adrese getirebiliyoruz. Birden çok adrese dağıtılması gereken çoklu gönderilerinizi ve farklı adreslerde imzalanması gereken belgelerinizi taşıyoruz. Bahariye motorlu kurye alanında her ihtiyacı giderebilmek için farklı kurye hizmet seçenekleri ile çalışıyoruz. Bu sayede aradığınız özelliklere sahip kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×