İçeriğe geç

Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye
Sarıyer Kurye

İstanbul’un göz bebeği Sarıyer’den tüm Türkiye’ye hızlı ve güvenli kurye hizmetleri sunan Sarıyer kurye, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları ile gün geçtikçe daha çok mutlu müşteriye ulaşmaktadır.

Profesyonel bir çalışma ortamında, müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir sistemle, yeni nesil kurye hizmetleri sunuyor, her an her dakika sektörün gelişmesine katkı sağlayan çözümler üretiyoruz.

Gönderilerinizin boyutu, ağırlığı, özellikleri, teslim edileceği adresin uzaklığı hiç fark etmeden, gerekli teknik donanıma sahip genç motosiklet ve otomobil filomuzla taşımacılık yapıyoruz.

Tüm hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretecek şekilde geliştirilmiş ve uygulamaya konulmuştur. Şehir içi gönderileriniz için sunduğumuz hizmetler:

  • Moto kurye,
  • Acil kurye,
  • Vip kurye,
  • Arabalı kurye ve
  • Toplu gönderim

Şehirlerarası gönderileriniz için sunduğumuz hizmetler:

  • Şehirlerarası Vip moto kurye,
  • Şehirlerarası araçlı kurye ve
  • Uçak kargo olarak ayrılmaktadır.

Tüm hizmetlerimizi, kargo taşımacılık yönetmeliklerine bağlı olarak gerçekleştiriyor, kısıt ya da yasak bulunan madde taşıması yapmıyoruz.

Sarıyer Kurye Hizmeti

Taşınmasında özel donanıma ya da teçhizata ihtiyaç duyulan medikal ve gıda malzemelerinin taşınmasında, talebinizi oluştururken bilgi vermeniz halinde, güvenle taşımaya uygun donanıma sahip araçlarımızı kullanıyoruz.

Moto kurye hizmetlerimiz, hem şehir içi hem de şehir dışı gönderilerinde hızlı kurye hizmetlerine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için geliştirilmiştir. Hızın hayatımızdaki yadsınamaz yerine uygun çözümler sunmayı önceliğimiz haline getirerek verdiğimiz Sarıyer kurye hizmetlerimizle gecikme ve bekleme olmadan teslimatınızın tamamlanmasını sağlıyoruz.

Talebiniz doğrultusunda en az 45 en fazla 240 dakika arasında teslimat sağlayan farklı kurye hizmetleri sunuyor, ihtiyaçlarınızın en doğru şekilde karşılanması adına çalışıyoruz.

Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışan Sarıyer kurye ekibimize ulaşarak, gönderi sürecinizi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden çağrı merkezimizi arayabilir ya da Whatsapp hattımızdan bize talebinizle ilgili yazabilir, talebinizi, gönderinizin içeriğini ve teslim alınacağı ve edileceği adres bilgilerini paylaşarak, hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bize ulaştıktan sonra, gönderinizi yol için paketlemeyi unutmamanız, teslimat adresini ve kişi bilgilerini doğru vermeniz tüm sürecin hızlı bir şekilde tamamlanması açısından önem taşıyacaktır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×