İçeriğe geç

İnegöl Kurye

İnegöl Kurye
İnegöl Kurye

İnegöl, Bursa’nın en büyük ilçesidir. Nüfusu yoğundur. Aynı zamanda büyük bir sanayi merkezidir. Nüfusun artması, hayatın hızlı akışı zamandan tasarrufun önemini de gündeme getirmiştir. Bu sebeple de bazı hizmetler ön plana çıkmıştır. Bizim gibi sektörde hizmet veren kurye firmalarına yönelim artmıştır.

Firmamız İnegöl’de İnegöl kurye olarak hizmet vermektedir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizi tercih etmekten son derece memnundur. Biz de yılların tecrübesini sahaya aktararak profesyonel bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Yenilikçi, dinamik, nitelikli kadromuz ile hizmet ağımızı her geçen gün geliştiriyor ve genişletiyoruz.

İnegöl kurye olarak her müşterimizin gönderisini özenle taşıyoruz. Bu bireysel bir gönderi de olabilir işletmelere ait bir paket de olabilir. Bizim ve müşterilerimiz için en önemli unsurlar şöyledir:

  • Güvenilirlik
  • Gizlilik
  • Hız
  • Ekonomik fiyat
  • Hizmet kalitesi.

Bu unsurlara dikkat eden firmamız, müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Bu memnuniyeti görmek çalışanlarımıza iyi bir motivasyon sağlar. Hizmetimizi her zaman daha iyiye doğru taşımak için şevk verir. Gerek donanımsal gerekse yazılım olarak kendini güncelleyen firmamız, en kaliteli hizmeti sunmaya gayret eder.

İnegöl Kurye Hizmeti

7/24 hizmet veren İnegöl kurye firmamız, şehir içine ve şehir dışına paket teslimatı yapar. Günün her saati firmamıza ulaşabilir, müşteri hizmetlerinden bilgi ve hizmet talep edebilirsiniz. Gönderiniz olduğunda kuryelerimiz kapınıza gelir, paketinizi alır ve yeni adresine teslim etmek üzere yola çıkar. Paketiniz adrese ulaştığında size de bir mesajla bildirilir.

Paketinizin sorumluluğu tamamen firmamıza aittir. Kuryemiz içerik her ne olursa olsun, hassas ve kırılabilir olduğunu düşünerek son derece güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti sağlar.

Firmamızın sunduğu kaliteli hizmet yanında, fiyatları da uygundur. Herkesin verdiğimiz hizmetten istifade etmesini istiyoruz. Bu sebeple de makul fiyat politikasıyla hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Fiyatlar belirlenirken bazı unsurlar ön plana çıkıyor:

  • Mesafe
  • Boyut
  • Hız

Bu üç unsur, hesaplamalara dâhil edilerek kişiye özel bir fiyat belirlenmiş oluyor.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×