İçeriğe geç

Çatalçeşme Kurye

Çatalçeşme Kurye
Çatalçeşme Kurye

Çatalçeşme kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmet sunmak adına pek çok çalışma ve araştırma yapmaktayız. Yaptığımız araştırma ve çalışmalar sayesinde müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine uygun şekilde hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak sizlere pek çok ödeme ve teslimat seçeneği sunmakta ve bu yöntemler arasından kendinize en uygun olanını seçmek suretiyle hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde her zaman memnuniyet seviyenizi en üst basamaklara taşımaktayız.

Ayrıca işletme olarak siz müşterilerimize acil kurye hizmeti, yede kurye hizmeti gibi pek çok ek hizmet sunmakta ve acil ihtiyaçlarınızın hepsini en kısa sürede karşılamaktayız. Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın sayılarının çok fazla olmasından dolayı müşterilerimizin sıra beklemeden hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

Sizler de bu şekilde bol özellikli ve memnun kalacağınız bir hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile mutlaka iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Çatalçeşme kurye işletmesi olarak her zaman en uygun fiyatlar ile siz müşterilerimize hizmet sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin günümüz ekonomik şartlarında maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak müşterilerimizin rahatlığını düşünmek suretiyle ortaya çıkardığımız bu fiyatları belirleme konusunda yaptığımız araştırmalardan ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Çatalçeşme Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinin özelliklerinden bir tanesi de temassız teslimat seçeneğidir. Bu seçenek sayesinde müşterilerimizin her durumda hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

Siparişlerinizi adreslerinize getirmekte ve kapılarınıza asarak teslimatı tamamlamaktayız. Bu sayede uygun durumlarınızı değiştirmeden kurye hizmeti alabilme şansına sahip olmaktasınız.

Çatalçeşme kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize FAST, EFT gibi ödeme yöntemleri sunmakta ve bu yöntemlerin yanı sıra kapıda ödeme yöntemi de sunmaktayız.

Kapıda ödeme yöntemi ile hem nakit olarak ödeme yapabilme şansına sahip olmakta ve ayrıca tüm siparişlerinizi kontrol ederek teslim alma şansına sahip olmaktasınız. Bu özellik müşterilerimiz tarafından takdir edilen özellikler arasında yer almaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×