İçeriğe geç

Aydos Kurye

Aydos Kurye
Aydos Kurye

Kurye hizmetlerine olan ihtiyaç günbegün artarak devam etmektedir. Sektörde yıllardır emeği olan firmamız, hizmet ağını genişletmiş, İstanbul’un her semtine, mahallesine teslimat yapar. Bu semtlerden biri de Aydos’tur. Bu mahallede Aydos kurye olarak hizmet veren ekibimiz, hem gündüz mesai saatleri içinde hem de gece mesai saatleri dışında çalışmaya devam eder.

Güçlü altyapımızla, yenilenen motosikletlerimizle en iyi teslimatı gerçekleştirmek için özenle çalışıyoruz. Ekibimiz tecrübesiyle profesyonel hizmet verir. Gönderi çeşitliliğine rağmen her gönderi tek ve biricikmiş gibi hassasiyetle teslim edilir.

Aydos kurye olarak ekibimiz, yıllardır bu sektörde hizmet veren kişilerden oluşmuştur. Kurye sisteminin standartların da üstünde bir hizmetle devam etmesinde bu tecrübe yatar. Müşterilerimizin isteklerine kulak vererek, talepleri karşılayarak yolumuza güvenle devam ediyoruz.

Aldığımız takdir dolu ifadeler, emin adımlarla ilerlememiz için bize şevk veriyor. Hizmet kalitemizin artması, yenilikleri takip ederek sistemimizi her zaman güncel tutmamızdan kaynaklıdır. Teknik ekibimiz her detayla ince ince ilgilenir. Sorunsuz bir teslimatın ardında yatan en önemli faktörden biri, teknik servisin çalışmalarıdır.

Aydos Kurye Hizmeti

Aydos kurye hizmetlerimizden istifade eden müşterilerimiz için zamanlama ve güvenilirlik önemlidir. Bir teslimatın istenilen saat aralığında gerçekleşmesi aynı zamanda o firmaya olan güvenin de artmasına sebep olur. Güvenilir bir teslimat için de gerek arka planda gerekse kuryelerimize pek çok iş düşer.

Hangi içerik olursa olsun sözleşmelerden hediyelik eşyaya, davetiyelerden numunelere kadar farklı çeşitlilikteki paketlerin sağlam ve zamanında teslimatı önemlidir. Bunun için de kuryelerimiz trafikte motosiklet kullanmanın avantajını yakalar ve manevra gücüyle süratli hareket eder.

Donanımdan yazılıma, kuryelerimizden kurum içi çalışanlarımıza kadar her birim ve her olgu kendi içinde değerlendirilir ve en iyisinin nasıl olacağı konusunda istişareler yapılır. Doğru sonuçların doğru süreçlerle geldiği muhakkaktır. Biz de firma olarak kurye hizmetinin bütün gereklerini yerine getiriyoruz. O sebeple de sektöre yıllardır verdiğimiz emekle anılıyoruz. Bütün bu hizmetleri verirken de müşterilerimizin çalışmalarımıza uygun maliyetlerle ulaşmasını istiyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×