İçeriğe geç

Maslak Kurye

Maslak Kurye
Maslak Kurye

İstanbul’un köklü yerleşim yerlerinden biri olan Maslak, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Harp Akademisi ile hem öğrenci hem de iş hayatının hızlı bir şekilde icra edildiği bir semt olma özelliği taşımaktadır.

Semtin ekonomisi 1990’lar itibari ile gelişmeye başlamış, bugün Maslak, İstanbul’un en aktif iş merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bu aktif iş hayatı içerisinde oraya çıkan iletişim ve taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizler, deneyimli kuryelerimizle hizmetinizdeyiz.

Sektörde geçirdiğimiz uzun senelerde edindiğimiz deneyim ve beceri ile İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenli taşımacılık yapıyor, dilerseniz şehir dışı gönderileriniz içim birbirinden seri kurye hizmetlerimizi istifadenize sunuyoruz.

Maslak kurye aracılığı ile gün içerisinde, istediğiniz saatte şehir içine paket gönderebilir ya da şehir dışından gelen gönderilerinizi teslim alabilirsiniz. Üstün hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken ise müşteri destek birimimizle iletişime geçerek, talepleriniz için randevu oluşturmak olacaktır.

Firma olarak, hem şehir içi hem de şehirlerarası yollarda hızlı kurye hizmetlerimizle yanınızdayız. Gelişen teknolojinin iş dünyası üzerindeki etkisini bilen bir ekip ve iş anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Online dünyanın gelişmesi ile hızlanan hayatlarımızda, firmanızın daha iyiye ulaşması için çalışıyoruz.

Maslak kurye hizmetlerimizle, gönderiniz ne olursa olsun, en fazla 240 dakika içerisinde hasarsız bir şekilde teslim edileceğinin garantisini veriyor, uygun fiyatlı ve çözüm odaklı bir ortaklık vaat ediyoruz.

Maslak Kurye Hizmeti

Kesintisiz moto kurye anlayışı ile yılın her günü, günün her saati, Türkiye’nin her noktasına paket göndermenize olanak sağlıyoruz. E-ticaret sitesi üzerinden aldığınız siparişlerin, en kısa sürede müşterinize ulaşmasını garanti ediyor, işinizde güven oluşturuyoruz.

Maslak kurye ekibimizle verdiğimiz hizmetlerimiz:

  • Motorlu kurye: şehir içi ve şehir dışı olarak kullanabileceğiniz, size özel seçenekler sunulan taşımacılık hizmetimiz,
  • Acil kurye: İstanbul içerisinde en fazla 90 dakikada tamamlanma garantisi ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizdir.

Arabalı kurye, uçak kargo ve şehirlerarası kurye hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak, motorlu kurye hizmetlerimiz için randevu oluşturmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×