İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

Çubuklu Kurye
Çubuklu Kurye

İstanbul’da her semte ve her mahalleye hizmet taşıyan firmamız, Beykoz’da Çubuklu’da Çubuklu kurye olarak çalışmalarına devam eder. En hızlı ve güvenilir teslimatı gerçekleştirebilmek için kuryelerimiz 7/24 hizmet verir. İstanbul’un her semtine hızlı ulaşım sağlayabilmek için motorize ekiplerimiz göreve her an hazırdır.

Acil olarak göndermek istediğiniz paketlerinizi en hızlı şekilde adresinizden teslim alıyoruz. Yine en hızlı şekilde alıcının adresine ulaştırıyoruz. Hız ve güvenli taşımacılık bizim işimiz. 1994 yılından beri sayılı firmalar arasında yer alarak bu sektörde güvenilir ve süratli hizmetlerimizle takdir topluyoruz.

Çubuklu kurye olarak gerek semt sakinlerinin gerekse işletmelerin ve kurumların gönderilerini en özenli şekilde taşıyoruz. İhtiyacınız olduğunda arayıp ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Mesai saatleri içinde ve dışında destek vermeye devam ediyoruz. İstanbul içinde istediğiniz her adrese ulaşım sağlıyoruz.

İstanbul dışına gönderi yapmak istediğinizde de yardımcı oluyor, aynı gün içinde bile teslimat yapabiliyoruz. Profesyonel ekibimiz verdiği kaliteli hizmetlerle sorunsuz teslimat gerçekleştiriyor. İlgili birimlerimiz her aşamayı detaylı şekilde planlayıp teslimat gerçekleşene kadar takipte kalıyor.

Çubuklu Kurye Hizmeti

Çubuklu kurye ekibimiz en son yenilikleri takip eder, gerekli gördüğü değişimleri de yapar. Son teknolojik gelişmelerle beraber alt yapımızı yeniliyor, gerektiğinde motosiklet alarak hızlı teslimat için donanımımıza dikkat ediyoruz.

Gönderi boyutuna göre kimi zaman motosikletlerle kimi zaman da araçlarla teslimat yapıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan bütün unsurları tedarik ederek özenli bir teslimat süreci izliyoruz. Hızımız kesmeyecek, güvenliğimizi tehlikeye atmayacak en üst seviyede ulaşımı gerçekleştirecek olan donanımsal hazırlığı yapıyoruz.

Müşterilerimizin yasal prosedüre uyan her gönderisini, istedikleri adrese ulaştırıyoruz. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. Bütün müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten yararlanmasını istiyoruz. Bu yüzden de verdiğimiz hizmeti en uygun şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin kullandığı mesafe, gönderi boyutu, talep ettiği hız, teslimatın gerçekleştiği zaman hesaplamalara ilave ediliyor. Böylece her müşterimiz kendi kullandığı hizmet kadarının ödemesini yapmış oluyor.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×