İçeriğe geç

Merkezefendi Kurye

Merkezefendi Kurye
Merkezefendi Kurye

Merkezefendi kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin her aşamasında detaylı ve titiz bir şekilde hizmetler sunmakta ve bu sayede sunulan hizmetin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Sunulan hizmetin hiçbir aşamasında sorun çıkmaması müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve olumlu dönüşlerinin kazanılmasını sağlamakta ve bizleri çok mutlu etmektedir.

Bünyemizde hizmet veren elemanlarımız her zaman bilgi ve tecrübeli kişilerden oluşmakta ve sunulan hizmetin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlayan en büyük etkenler arasında yer almaktadırlar. Bünyemizde bulunan her özelliğin günümüz şartlarına uyarlanabilmesi için devamlı olarak araştırmalar ve geliştirmeler yapmakta ve bu sayede her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunmaktayız.

Merkezefendi kurye işletmesi olarak pek çok teslimat yöntemlerini bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. Müşterilerimizin tercihlerine sunduğumuz teslimat yöntemleri arasında süreli teslimat seçeneği de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Günün ilerleyen saatlerinde belirleyeceğiniz bir saatte ürünlerinizin sizlere teslim edilmesini sağlayan bu seçenek çok fazla dikkat çeken bir yöntem olmaktadır.

Kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olmasından dolayı belirlediğiniz sipariş saati aksatılmadan sizlere siparişleriniz teslim edilmekte ve sizlerin memnuniyetleriniz kazanılmaktadır. Bu teslimat modeli özelinde devamlı olarak elemanlarımıza eğitimler vermekteyiz.

Merkezefendi Kurye Hizmeti

İşletme olarak müşterilerimizin maddi olarak rahat bir şekilde ödeme yapabilmeleri adına pek çok ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme yöntemi de bulunmakta ve bu sayede müşterilerimiz isterlerse nakit olarak isterlerse de post cihazlarımızın yardımı ile kredi kartları ve bankomat kartları ile ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Merkezefendi kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana teknoloji kullanımına çok büyük özen göstermekte ve kullandığımız tüm teknolojik sistemlerin düzenli olarak güncellenmesini sağlamaktayız. Devamlı olarak güncellemeleri yapılan teknolojik sistemlerimiz günümüz çağının gereksinimlerini bünyesinde bulundurmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kaliteli, sorunsuz, hasarsız ve profesyonel bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×