İçeriğe geç

Şeyhli Kurye

Şeyhli Kurye
Şeyhli Kurye

Şeyhli kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan boyu kurye hizmeti vermekte ve bu uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe sayesinde müşterilerimizin güvenli hizmetler almak istediğini bilmekteyiz.

Bizde işletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinin güvenli bir yapıya sahip olması adına bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımız ürün bilgileri alanında eğitimler vermekte, kullandığımız motorları güvenli şekilde dizayn etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde güvenli bir hizmet sunmaktayız. Güvenli kurye hizmeti müşteriler tarafından en çok istenilen özellikler arasında yer almaktadır.

Şeyhli kurye işletmesi olarak kurye hizmeti sunmakta ve bu hizmetin bünyesinde zili çalmadan teslimat, temassız teslimat ve normal teslimat gibi pek çok yöntemi bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan teslimat yöntemleri arasından müşterilerimizin seçtiği yöntemleri kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmekte ve müşterilerimizin mutlu olmalarını sağlamaktayız.

Bünyemizde hizmet veren profesyonel elemanlarımıza tüm teslimat seçeneklerimiz hakkında detaylı eğitimler vermekte ve sunulan hizmetin kalitesini en üst seviyelere taşımayı hedeflemekteyiz.

Şeyhli Kurye Hizmeti

İşletme olarak müşterilerimize kapıda ödeme seçeneği sunmakta ve bu seçenek sayesinde müşterilerimizin gönüllerince hizmet alabilmelerini amaçlamaktayız.

Kartlarında para olmayan müşterilerimiz kapıda ödeme yöntemi seçmek suretiyle nakit olarak ödeme yapabilmektedirler. Ayrıca kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verdiği ürünleri kontrol etmekte ve daha sonra post cihazlarımız yardımı ile kartları ile de ödeme yapabilme şansına sahip olmaktadırlar.

Şeyhli kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde bulunan motorlarımıza çok büyük özen göstermekteyiz. Kullandığımız motosikletlerimizin tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz bir şekilde yaptırmaktayız.

Ayrıca bünyemizde kurduğumuz özel ekiplerimiz sayesinde satın alacağımız motorlar hakkında detaylı araştırmalar yapmaktayız. Bu araştırmalar sayesinde manevra özelliği yüksek olan, motor gücü yüksek olan motorlar tercih edilmekte ve bu özellikler sayesinde sunulan hizmetin kalitesi en üst basamaklarda yer almaktadır. Sizlerin de bu şekilde kaliteli motorlar ile kurye hizmeti almaya ihtiyacınız var ise eğer bizlere ulaşabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×