İçeriğe geç

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye
Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye olarak hem ofislerden hem ticaret yapan firmalardan hem de bu semtte ikamet edenlerden gelen talepler doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bahçeşehir’den İstanbul’un birçok noktasına, diğer noktalardan da buraya 7/24 hizmet sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile en iyi taşımacılık hizmeti verebilmek için gayret ediyoruz.

Çağrı merkezimizle irtibat kurduğunuzda kuryelerimiz istediğiniz saat diliminde kapınıza gelir, paketinizi alır ve iletilmesini istediğiniz adrese en güvenli şekilde bırakır. Paketi aldığımızda size bir teslimat numarası verilir. Buradan paketinizin durumunu dakika dakika kontrol edebilirsiniz. Zaten adrese teslim sağladığımızda gönderinizin teslim edildiğine dair bir mesaj alırsınız.

Bahçeşehir kurye hizmeti verirken pek çok çeşitli ürünü taşıyoruz. Gün içinde hızlı ulaşım isteğinde bulunan müşterilerimiz ağırlıklı iş kollarından belge, evrak ve numune teslimi isteyenler oluyor. Biz de firmalar için gizlilik gerektiren, aynı zamanda süratle başka bir firmaya iletilmesi gereken bu dokümanları taşıyoruz. Güven firmamız için en önemli unsurların başında gelir.

  • Hiçbir gönderi alıcısı dışındaki bir kişiyle paylaşılmaz.
  • Hasara, karışıklığa uğramaz.
  • Bir adresten doğru diğer adrese en geç 90 dakika içinde iletilir.

Bahçeşehir Kurye Hizmeti

Bahçeşehir kurye hizmeti verirken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan biri gönderi hızıdır. Sürat bizim işimizdir. Bu sebeple sürat için gerekli olan bütün şartları yerine getirmekteyiz. En iyi motosikletleri alarak, kuryelerimizi en iyi şekilde seçerek bütün koşulları sağlamaya gayret ediyoruz. Kuryelerimizin trafik esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmaması için motosikletlerin bakımını yaptırıyoruz. Kuryelerimiz de adresler arası en iyi rotayı belirleyip gerektiğinde dar sokaklardan gerektiğinde yokuşlu caddelerden gitmektedir.

Kurye hizmet bedelini belirleyen bazı kriterler vardır. Bunların başında teslimat mesafesi gelir. Çünkü bir kurye hizmetinde genellikle kilometre başına ücret talep edilir. Bu sebeple teslimatın mesafesi, yani müşterinin bulunduğu yerdeki adres ile alıcının bulunduğu yerdeki adres arasındaki kilometre fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

Teslimatın ne kadar acil olduğu da hızı etkiler. Hız da fiyatı etkiler. Çünkü en acil şekilde teslim edilmesi gereken bir gönderi için kuryemizin sergilediği performans başkadır. Diğer unsurlarla beraber en uygun hesaplamayı yapmaya gayret ediyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×