İçeriğe geç

Gültepe Kurye

Gültepe Kurye
Gültepe Kurye

Gültepe kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu uzun yılların getirdiği tecrübe sayesinde siz müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentileriniz tespit edilmekte ve sunulan hizmet o isteklere göre şekillendirilmektedir. Öncelikle teknolojik sistemlerimiz sayesinde siparişleriniz anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve kurye elemanlarımız anında siparişlerinizden haberdar olmaktadırlar. Hazırlanan siparişleriniz elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve gerekli kontroller sağlandıktan sonra motorlarımızın ürün taşıma haznelerine dikkatli ve ürün bilgileri dahilinde yerleştirilmektedir.

Kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri ve navigasyon sistemlerimiz sayesinde adreslerinize ulaşabileceğimiz en kısa ve en güvenilir güzergâh tespit edilmek suretiyle siparişleriniz yola çıkmaktadır. Adreslerinize gelen kurye elemanlarımız sipariş verirken seçtiğiniz teslimat yöntemi ile siparişlerinizi sizlere güler yüzlü bir şekilde teslim etmektedir. Daha sonra sizlerden internet sitemize girerek aldığınız hizmet hakkında yorum ve puanlama yapmanızı istemektedirler. Bu puanlama ve yorumlarınız sayesinde hizmetimizin eksik yanlarını tespit etmekteyiz.

Gültepe Kurye Hizmeti

Gültepe kurye işletmesi olarak kurye hizmetinin en büyük özelliklerinden birinin hızlı olması gerektiğini çok iyi bilmekteyiz. Bu sebepten dolayı kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza belirli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için teknolojiden son derece fayda sağlamaktayız.

Gültepe kurye işletmesi olarak bünyemizde ve sahada her zaman yedek kurye elemanlarımız ve motorlarımız bulunmaktadır. Kurye hizmeti esnasında meydana gelebilecek arızalar, kazalar anında yedek kurye elemanlarımız olay yerine gitmek suretiyle siparişlerinizi teslim alarak hiç vakit kaybetmeden adreslerinize getirmektedir. Bu özellik sayesinde yaşanan aksaklıklardan siz müşterilerimiz hiçbir şekilde etkilenmemekte ve siparişleriniz hızlı bir şekilde sizlere ulaşmaktadır. İşletme olarak bünyemizde bulundurduğumuz bu özelliğin tek amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır. Her gün 7/24 olmak üzere bünyemizde yedek kuryelerimiz hazır bir vaziyette beklemektedirler.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×