İçeriğe geç

Eyüp Kurye

Arnavutköy Kurye
Eyüp Kurye

Eyüp İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. Günümüzde de hem sakinleriyle hem de işletmeleriyle yoğun olarak kullanılan bir ilçedir. Yoğun trafiğiyle dikkatleri üzerine çeker. Trafiği yoran semtlerden biri olduğu için kurye hizmetine en çok ihtiyaç duyulan yerlerden biridir. Biz de bu ihtiyaç doğrultusunda 25 yıllık tecrübemizle semtimizde Eyüp kurye olarak hizmet veriyoruz.

Eyüp’ten İstanbul’un bütün semtlerine ve Anadolu ile bu yakadaki bütün semtlerden de Eyüp’e kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal olarak gönderilerinizi en hızlı, en güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Yılların tecrübesiyle alanında uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini değerlendirerek hizmet ağımızı genişletiyor ve en hızlı teslimatı yapmak için gerekli donanımları ve ekipmanları sağlıyoruz. Böylece İstanbul gibi bir metropolde en kaliteli ve güvenilir teslimatı yapabiliyoruz.

Eyüp Kurye Hizmeti

Eyüp kurye olarak bütün şehir içine hızlıca teslimat yapıyoruz. Firmamız kuryelerini seçerken çok özenli davranır. Çünkü İstanbul gibi yoğun trafiği olan şehirlerde çalışmak ekstra dikkat ve özen gerektirir. Tecrübeli kuryelerimiz İstanbul’u çok iyi tanır, adres bilgisine hâkimdir. Sürüş yetenekleri oldukça iyidir. İletişimi kuvvetli, güvenilirdir. Her bir kurye aynı zamanda firmamızın da birer temsilcisidir. Başta kuryelerimiz olmak üzere, firmamızın sunduğu avantajlar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ortaya çıkmıştır:

  • Adrese en hızlı şekilde teslimat yapılır.
  • Güvenilirdir.
  • Fiyatı uygundur.
  • Şehir içinde her semte aynı gün içinde ulaşılır.
  • Teslimat sonrası bilgi verilir.

Eyüp kurye ile donanıma önem veriyoruz. Çünkü hızlı teslimatın en önemli unsuru iyi bir donanımdır. En iyi motosikletleri alarak ve bakımını düzenli yaptırarak trafikte sorun yaşamadan güvenli bir şekilde en hızlı teslimatın yapılmasını sağlıyoruz.

Müşteri hizmetlerini aradığınız andan itibaren gün içerisinde istediğiniz saat aralığında gönderinizi yerine ulaştırıyoruz. Bunun için de firmamızın belirlediği seçenekler vardır. Bu seçeneklerden en acil kuryeyi tercih ettiyseniz gönderinizi en fazla 1,5 saat içinde alıcısına ulaştırmış oluyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×