İçeriğe geç

Küçükyalı Kurye

Küçükyalı Kurye
Küçükyalı Kurye

Küçükyalı kurye hizmeti veren firmamız, Küçükyalı’dan Anadolu Yakası’nın ve Avrupa Yakası’nın ilçelerine, bütün mahallelerine gönderilerinizi titizlikle taşır. Kuryelerimiz hızlı ve güvenli taşımacılığın temsilcisi gibi en kaliteli kurye hizmetini sağlamak için çalışır. 24 saat hizmet veren firmamız, saat sınırı olmaksızın istediğiniz saatte ulaşım gerçekleştirir.

Banka ve işletmelerin evraklarını en hızlı şekilde teslim ettiğimiz gibi, kurumlardan ve bireylerden aldığımız paketleri de son derece süratle yerine ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin dilediği hızda ve saatte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Esnek hizmetimiz sayesinde her an hizmet talebi oluşturulabilmektedir.

Küçükyalı kurye hizmeti veren firmamız, yıllardır bu işi güvenle ve kalite ile yapmanın getirdiği tecrübe ile kalitesini muhafaza eder. Müşterilerinin memnuniyetine yaslanarak daima ileriyi hedefler. Yenilikleri takip ederek sistemlerini her zaman yeni tutar. Kaliteli bir hizmet için olmazsa olmazlardan iki önemli unsur personelimizin özverisi ve kullandığımız araçlardır. Yıllardır her iki unsura da azami derecede dikkat ederek bugünlere geldik.

İşini seven, iletişim yönü kuvvetli, alanında bilgi sahibi personelimiz ile hedefimiz insana verdiğimiz değeri daima ön plana çıkarmaktır.

Küçükyalı Kurye Hizmeti

Küçükyalı kurye hizmetimizin önemli özelliği trafik yoğun olsa bile hızlı bir şekilde istenen adrese teslim edebilmektir. Bunun için kuryelerimiz ileri derecede sürüş hâkimiyetine sahiptir. Aynı zamanda hizmet verdikleri bölgenin sokaklarını, caddelerini çok iyi tanırlar. Kullandıkları motosikletlerin bakımını aksatmıyor, sorun yaşamadan trafikte yol alınması için teknik servisimiz üstüne düşeni yapıyor.

Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için gerekli tedbirleri alıyor, paketlerin güvenliğinden motosikletlerin hızına kadar her aşama ile tek tek ilgileniyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacına göre farklı hız seçenekleri sunuyoruz. Bu seçeneklerin fiyatları da hıza bağlı olarak değişiyor. Aynı zamanda müşterimizin kendi adresi ile gönderisinin iletileceği adres arasındaki mesafe de fiyatı etkiliyor. Tercih ettiği hız, süre ve mesafe hesaplanarak fiyat belirleniyor. Biz firma olarak en ekonomik şekilde fiyat vermeye gayret ediyoruz. Böylece müşterilerimiz aldığı hizmetin karşılığı olan ücreti ödemiş oluyor.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×