İçeriğe geç

Çemenzar Kurye

Çemenzar Kurye
Çemenzar Kurye

Çemenzar kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin sorunsuz bir şekilde sunulabilmesi adına her zaman profesyonel elemanlar ve güvenli motorlar ile hizmet sunmaktayız. İşletme olarak bu iki özellik önem verdiğimiz konular arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Sorunsuz bir kurye hizmetinin sunulabilmesi için siparişlerin eksiksiz ve hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılması gerekmektedir. Bu şekilde hizmet sunulabilmesi içinde motorlarımız ve kurye elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın tamamı ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olmakta ve bu bilgiler ışığında ürünlerinizi planlı ve sistemli bir şekilde motorlara yüklemektedir. Bu sayede ürünlerinizin nakliyesi aşamasında en ufak bir hasar meydana gelmemektedir.

Ayrıca kullanılan kurye motorlarının güvenli bir yapıya sahip olması da ürünlerinizin sağlam bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Çemenzar kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hızlı hizmetlerin yanı sıra ayrı olarak acil kurye hizmeti de sunmaktayız. Acil kurye hizmeti ilaç, evrak, yemek ve market alışverişlerinde lazım olmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçları giderilmektedir.

Bünyemizde çalışan elemanlar acil kurye hizmeti verebilmek adına pek çok eğitim almaktadır. Bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde acil hizmet sunabilmekteyiz.

Çemenzar Kurye Hizmeti

İşletme olarak her zaman bünyemizde yedek kurye elemanları ve yedek motorlar bulundurmakta ve bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimizin mağdur olmalarını engellemekteyiz.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinin nakliyesi aşamasında yaşanabilecek trafik kazaları ve motor arızalanmaları durumlarında yedek kurye elemanlarımız olay yerine giderek siparişlerinizi teslim almakta ve adreslerinize getirerek mağdur olmanızı engellemektedir.

Çemenzar kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizlere ulaşarak sorunlarını çözebilmelerini ve taleplerini aktarabilmelerini sağlamaktayız.

Bünyemizde bulunan çeşitli iletişim yolları ve bu iletişim yollarının kaliteli yapısı sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İnternet üzerinde canlı destek, WhatsApp üzerinden canlı yardım olarak çeşitli iletişim kanallarımız bulunmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×