İçeriğe geç

Sancaktepe Kurye

Sancaktepe Kurye
Sancaktepe Kurye

Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek, yeni nesil hızlı ve güvenli teslimat sağlayan hizmetler veren Sancaktepe kurye sizlere hem iş hem de özel hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. Online ticaretle ilgilenen firmalar için ekonomik bir çözüm ortağı, son dakika hediyeleri için hızlı bir seçenek olan kurye hizmetlerimizle, gecikme olmadan, tam zamanında ve güvenle gönderinizi teslim ediyoruz.

Kurye hizmeti vermeye başladığımız 1994 senesinden beri edindiğimiz deneyim ile modern hayatını sunduğu yenilikleri birleştiriyor, her geçen gün kendimizi daha iyi hizmet vermek için geliştiriyoruz. Profesyonel bir kurye hizmetinden beklediğiniz her şeyi ve hatta çok daha fazlasını, en iyi şekilde sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Kurye hizmetlerimizden hem şehir içi hem de şehir dışı gönderilerinizde yararlanabilirsiniz. Genç bir motosiklet ve otomobil filosu ile şehir içi ve şehir dışı hızlı taşımacılık yapıyor, daha büyük gönderileriniz için Türk Hava Yolları uçakları ile uçak kargo hizmeti sağlıyoruz.

Sancaktepe Kurye Hizmeti

Tüm gönderileriniz, bulunduğunuz yerden teslim alınarak, alıcısına doğru yola çıkarılıyor, sizin gönderi işlemleriniz için evinizden bile ayrılmanıza gerek kalmadan tüm süreç kısacık zamanlarda tamamlanıyor.  Bu süreçte sizin yapmanız gerekenler ise bizlere ulaşarak talebinizi iletmek ve gönderilerinizi paketlemek oluyor.

Gün içerisinde hasarsız teslimat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Sancaktepe kurye hizmetlerimizle hem şehir içindeki herhangi bir noktaya hem de şehir dışına teslimat yapıyoruz. Motosikletler ile taşınabilecek boyut ve ağırlığa sahip olan tüm gönderilerinizin zamanında alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz. Sadece size özel VIP kurye seçeneklerimizle kesintisiz hizmet veriyor, tüm teslimat sürecini güvenle tamamlıyoruz.

Firma olarak müşterilerimizin her konuda en iyi hizmeti almasına özen gösteriyoruz. Sunduğunuz tüm hizmetlerin uygun fiyatlı olmasına dikkat ediyor, her zaman en iyi çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Sancaktepe kurye ekibimiz tarafından verilen şehir içi ve şehir dışı kurye hizmetlerinde, gönderinizin içeriği, ağırlığı, tercih ettiğiniz teslimat şekli, teslimat zamanı, teslim edileceği adres ve mesafeye göre net fiyat oluşturulmakta, tüm süreç onayınızla tamamlanmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×