İçeriğe geç

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye
Karaköy Kurye

Karaköy kurye ihtiyacı çok fazla olmaktadır. Her gün semtimiz içinde ve İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşınması gereken paketler ortaya çıkmaktadır. Firmamız her zaman uzman ekibiyle birlikte hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik çözümler sağlamaktadır.

Karaköy kurye desteğimizle geniş bir üründe destek sağlıyoruz. Diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, ehliyet, tablet, fatura, telefon, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, evrak, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, paket, yemek, çikolata, meyve, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Karaköy kurye hizmetlerinin yoğun tercih edilmesinde en temel etken hızlı olmasıdır. Fakat herkesin hız beklentisi farklıdır. Bu nedenle firma olarak farklı kurye çeşitlerini tercihe açıyoruz. Böylece herkesin kendisi için en ideal seçimi yapmasını sağlıyoruz.

Motorlu kurye hizmetimizle İstanbul için ve şehirlerarası gitmesi gereken paketleri en iyi biçimde taşıyoruz. Normal kurye, ekspres kurye, hızlı kurye gibi farklı motorlu kuryelerle İstanbul içinde 45 ila 180 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

Uçak kargo hizmetiyle paketlerinizi havalimanları ile adresleriniz arasında taşıyor, ülkemizin dört bir yanına paket gönderebilmenizi sağlıyoruz. Şehirlerarası kurye ile şehirlerarası adreslere de başarıyla teslimat sağlıyoruz.

Karaköy Kurye Hizmeti

Semtimizde Acil Moto Kurye firmamızı öne çıkaran etmenler sadece kaliteli, hızlı ve güvenli çözümler sunmamız değildir. Aynı zamanda kurye fiyatlarımızla da fark yaratıyoruz. Her zaman en uygun fiyat avantajıyla öne çıkıyor, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Kurye fiyatlarımızı her defasında detaylara göre özel belirliyoruz. Kurye fiyatlarımızın oluşturulmasında en temel etken mesafedir. Mesafe arttıkça kurye fiyatları da artmaktadır. Ayrıca paketlerinizin hacmi ve ağırlığı ile tercih edeceğiniz kurye türü de fiyatlarda belirleyici olmaktadır.

Gerek net fiyat bilgisi gerekse sorularınız, randevularınız için firmamıza iletişime geçebilirsiniz. Bunun için web sitemizden bizlere ulaşabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilir, çağrı merkezimizi arayabilir ya da hizmet noktamızı ziyaret edebilirsiniz. Arkadaşlarımız ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmak için beklemektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×