İçeriğe geç

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye

Moto Kurye Acil firmamız yıllardır sektörde verdiği hizmetlerle müşterilerinin güvenini kazanmanın motivasyonuyla çalışmalarına devam eder. Müşteri odaklı olarak hizmet veren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit eder. O ihtiyaçlara göre de hizmet seçenekleri sunar. Bu seçeneklerden biri de Ekspres kurye olarak karşımıza çıkar.

Çağrı merkezimizi aradığınızda gönderinizin en hızlı şekilde ulaşmasını istediğinizi söylediğinizde bu seçeneği tercih etmiş olursunuz. Çünkü bu kurye seçeneğimiz teslimat planında ilk sırada değerlendirilir. En hızlı şekilde gönderim yapılır.

Günün her saatinde Ekspres kurye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Gün içinde, gece boyu her saatte hizmet veriyoruz. Acil ve hızlı gönderilerinizi bu seçenekle kolaylıkla alıcısına ulaştırıyoruz. Daha çok işletmelerin ve kurumların tercih ettiği bu seçenek ile farklı çeşitlilikte paketler teslim ediyoruz:

  • Tıbbî malzemeler
  • Hukuk bürolarının evrakları
  • Acil imzalanması gereken evraklar
  • İşletmelerin numuneleri
  • e-ticaret alanında ulaştırılması gereken bir sipariş
  • Gıda alanından bir gönderim
  • Özel günler için hediye paketleri

Hem en hızlı taşımacılığı gerçekleştiriyoruz hem de güvenlik konusunda titiz davranıyoruz. Paketin hasara uğramaması için kuryelerimiz sizden teslim aldıktan sonra aracına özel olarak yerleştiriyor. Kuryemiz ne kadar hız yaparsa yapsın paket korunaklı bir biçimde taşındığı için güvenli bir yolculukla alıcısına ulaşmış oluyor.

Ekspres Kurye Hizmeti

Ekspres kurye hızlı teslimat için oluşturduğumuz bir seçenektir. Kuryelerimiz trafiğe çıktığında çalıştığı bölgeyi en iyi şekilde bildiği için en doğru güzergâhı tespit ederek yol alır. Aynı zamanda manevra kabiliyeti yüksek, trafik kurallarına uyan, yüksek donanımlı motosikletleri kullanabilen kuryelerimiz yüksek kalitede bir taşımacılık sağlar.

Hem hızlı hem de güvenilir şekilde taşınan paketleriniz, yeni adresine ulaştığında size bir bildirim gelir. Bu bildirimde teslimat numarasıyla paketinizin güvenli bir şekilde istediğiniz kişiye ulaştığı bilgisi verilir.

Kurye hizmeti veren firmamız, farklı hız seçenekleri sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını gözetir. Kimi gönderilerin sadece o gün içinde ulaşması yeterli gelirken kimi gönderilerin bir saat içinde sahibini bulması gerekir. Her seçenek için fiyat aralığı farklıdır. En makul fiyatlarla hizmet vermeye çalışan firmamız, müşterilerinin menfaatlerini korumayı ilke edinmiştir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×