İçeriğe geç

İçmeler Kurye

İçmeler Kurye
İçmeler Kurye

Acil Moto Kurye firmamız uzun yıllar bu sektörde hizmet vermektedir. Geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız bütün İstanbul’a ve İstanbul dışına göndereceğiniz paketleri güvenle taşır. Firmamız İçmeler’de İçmeler kurye olarak gerek Anadolu Yakası’na gerekse Avrupa Yakası’na gönderilerinizi titizlikle taşır.

Personelimiz her biri kendi alanında tecrübeli kişilerden oluşur. Yıllardır bu sektörde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimizin güvenini kazanmış olmanın verdiği şevkle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamız yenilikleri takip ederek kullandığı araçları ihtiyaçlara göre yenilemektedir. Sürekli kendisini geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet kalitesini standartların da üstünde tutmayı hedeflemektedir.

İçmeler kurye olarak hem kurumsal hem de şahsî gönderilerinizi istediğiniz hızda istediğiniz saatte istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. 7/24 hizmet vererek günün her saatinde paketlerinizi teslim ediyoruz. İmzalanması gereken evraklarınızı, sürpriz yapmak istediğiniz sevdiğiniz kişiye hazırladığınız narin hediyeyi, işletmenize ait numuneleri en güvenilir şekilde taşıyoruz.

İstanbul trafiğinde tecrübeli kuryelerimiz, en kestirme yolları tercih ederek süratli bir şekilde teslimatı gerçekleştirmektedir. Bulunduğu lokasyonu çok iyi bilen kuryelerimiz, en kısa sürede adresinize gelerek paketinizi alır ve yine en kısa süre içinde verdiğiniz adrese teslim eder.

İçmeler Kurye Hizmeti

İçmeler kurye hizmeti veren firmamız geniş araç filosuyla her türlü gönderinizi taşıma kapasitesine sahiptir. Güvenlik noktasında son derece titiz davranan kuryelerimiz gönderilerinizin sorumluluğunu üstlenir. Teslim edeceği adrese varana kadar herhangi bir yıpranma, hasar olmaksızın paketleri özenle taşır.

Nitelikli ekibimiz hem müşterilerimizin hem de kuryelerimizin gönderi ile ilgili sorun yaşamadan teslimat yapmasına yardımcı olmaktadır. Profesyonel teknik ekibimiz, motosikletleri düzenli olarak bakımdan geçirir.

Kaliteli hizmet sunarken müşterilerimizin aynı zamanda ekonomik bir şekilde bu hizmetten istifade etmesini istiyoruz. Bu sebeple de sunduğumuz farklı kurye seçenekleri ile müşterilerimiz ihtiyacı olan hizmeti almaktadır. Gün içinde istediğiniz hızda ve saatte hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz seçenek ve gönderinizin mesafesi kadar ödeme yaparsınız. En uygun kurye hizmeti amacıyla hareket ediyor, müşterilerimizin memnuniyetini sürdürmek için çabalıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×