İçeriğe geç

Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Kurye
Koşuyolu Kurye

Kurye firmaları ürünlerinizi daha kısa süre içerisinde istediğiniz adrese teslim etmektedir. Kargo firmaları ise geniş ve büyük araçlar ile taşıma yapmaktadır. Araç içerisinde birden fazla adrese ait paketler bulunur. Bu sebeple kargo araçları daha uzun sürede adrese ulaşır. Ancak motorlu kuryelerde zaman aşımı söz konusu değildir. Motorla taşınan paketler adrese doğrudan teslim edilir. Koşuyolu kurye alanında hizmet sunan firmamız tüm gönderileri zamanında adrese teslim ederek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kurye alanında hizmet sunan firmamız Moto Kurye Acil pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Firmamız tarafından verilen hizmet deneyim sahibi ekibimiz ile gerçekleştirilir. Ekibimiz gerekli yol bilgisine sahiptir. Trafiğin yoğunluğunu da dikkate alarak daha kısa süre içerisinde adrese ulaşmaktadır.

Moto kuryeler zaman kaybını engellediği gibi pek çok paketi güvenli bir şekilde taşır. Müşteriler paket teslimi için özel bir saat istiyorsa gönderiler o saatte teslim edilir. Taşıma hizmeti makul fiyata yapılır. Deneyim sahibi ekip tarafından doğru ve güvenilir Koşuyolu kurye hizmetinden yararlanmak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir.

Ekibimiz 7 gün 24 saat boyunca taşıma hizmeti sunmaktadır. İhtiyacınızın olduğu her an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kurye hizmeti kargı hizmetine kıyasla daha avantajlıdır. Kurye hizmetinde çeşitli güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Alınan bu tedbirler sayesinde maddi ve manevi kaybın yaşanmaması sağlanır.

Koşuyolu Kurye Hizmeti

Koşuyolu kurye çalışmalarında müşteriye farklı fiyat teklifi yapılabilir. Bunun sebebi ise taşıma durumundaki gönderidir. Motorlu kuryeler ile farklı kategorilere ait gönderiler taşınmaktadır. Taşınan gönderilere göre müşteriye fiyat verilir. Teknolojik eşyalar ile evrakların taşıma ücreti aynı değildir. Gönderinin ağırlığı ve sayısı arttıkça fiyat artışı görülebilir.

Genel olarak sektörün uygun ve doğru fiyatlı çalışmalarını sağlayan firmamız müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Gelişime ve yeniliğe açık olan ekibimiz ile her zaman müşterilerimizi yeni çalışmalar ile karşılamaktayız. Manevi ve maddi hasara uğramadan güvenilir taşıma hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizimle dilediği zaman ve dilediği yerden irtibata geçebilir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×