İçeriğe geç

Tokatköy Kurye

Tokatköy Kurye
Tokatköy Kurye

Tokatköy kurye olarak hizmet veren firmamız, 7/24 çalışır. Profesyonel çalışmalar yürüten ekibimiz, alandaki tecrübelerini iş disipliniyle birleştirerek en güvenilir ve en hızlı kurye hizmetini verirler. 1994 yılından beri sektörde hizmet veren firmamız, tecrübesini yeniliklerle birleştirerek kalıcı hale gelmiştir.

Yeni teknolojileri takip ederek alt yapısını yenileyen ve donanımlarını geliştiren, yazılımlarını güncelleyen firmamız en sorunsuz ve hızlı teslimatı yapar. Gerek şehir içinde gerekse şehir dışında istenilen her yere zamanında ulaşır. Ekip çalışmasıyla dikkatli ve özenli teslimat gerçekleştirir.

Tokatköy kurye ekibimiz verdiği hizmetlerle müşterisinin güvenini kazanmıştır. Müşterisinden aldığı takdirle şevkle çalışmalarına devam eder. Kurye hizmetimizin avantajlarından istifade eden müşterilerimiz, yıllardır bizimle çalışmayı sürdürür.

  • Zamanında ulaştırıyoruz.
  • Yüksek düzeyde güvenlik sağlıyoruz.
  • Sadece alıcıya teslimat yapıyoruz.
  • En değerli ve hassas eşyaları en özenli şekilde taşıyoruz.

Yoğun trafikte yol almanın kolay olmadığını biliyoruz. Bunun için de nitelikli kuryelerle yolumuza devam ediyoruz. Trafikte hız yaparken aynı zamanda trafik kurallarına uyan, diğer araç sürücülerine saygılı davranan kuryelerimiz, istenen hızda ve zamanlama da teslimatı gerçekleştirir.

Tokatköy Kurye Hizmeti

Tokatköy kurye ekibimiz, her eşyayı taşıyabilecek kapasitede hizmet verir. Motosikletle taşınamayacak kadar büyük boyutta olan paketleri araçlarımızla alıcıya ulaştırıyoruz. Gerek bireysel gerekse işletmelere ait bütün gönderileri emanet gözüyle değerlendiriyoruz. Kuryelerimiz müşterilerimizden aldıkları paketleri özenle taşır. Herhangi bir sorun yaşanmaması için güvenlik önlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirir.

Kimi zaman evrak, kimi zaman sözleşme kimi zaman numune kimi zaman hediye taşıyan kuryelerimiz için ürünlerin çeşitliliği fark etmez. Her paket emanet gözüyle değerlendirilir. En uzak mesafelere bile hasarsız şekilde ulaşım sağlanır.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız, bütün müşterilerin hizmetten istifade etmesini sağlamak amacıyla fiyatları makul bir seviyede tutar. En ekonomik uygulamayı yapmaya gayret gösteren firmamız, müşterilerinin kullandığı seçenekler kadar ödeme yapmasını sağlar. Gönderi mesafesi, gönderi boyutu, gönderi hızı ve gönderi saati fiyatlara dâhil edilir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×