İçeriğe geç

Kızıltoprak Kurye

Kızıltoprak Kurye
Kızıltoprak Kurye

İstanbul’un Kadıköy ilçesi, Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası’nı birbirine bağlayan, şehrin hemen hemen orta noktasında bulunan ve şehrin her bir köşesine kolay ulaşım sağlanabilen en eski yerleşim ve iş merkezlerinden biridir. Kadıköy’ün merkez noktalarından biri olan Kızıltoprak Mahallesi ise hem tarihi yapısı hem de canlı bir iş döngüsüne sahip olması ile bilinmektedir.

Merkezi konumu sayesinde, bu mahalle sadece Kadıköy’ün değil tüm İstanbul’un en yoğun mahallelerinden biri olmasını sağlamıştır. Bu yoğunluk içerisinde ise hem işlerin hızlı ve düzgün bir şekilde tamamlanabilmesi hem de burada ikamet edenlerin rahatı için seri şekilde tamamlanan kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız, İstanbul ve çevresinde yeni nesil kurye sektörünün en eski isimlerinden biri olarak faaliyet göstermekte, modern çağın getirilerini anlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler vermektedir.

Kızıltoprak kurye ile verdiğimiz hizmetlerimizle, sadece Kadıköy ya da İstanbul içerisinde değil, tüm Türkiye’ye taşımacılık yapılmasını sağlıyor, en uzak noktalara bile en fazla 24 saat içerisinde, güvenle tamamlanacak olan kurye hizmetleri sunuyoruz.

Şehir içinde motorlu ve arabalı olarak gerçekleştirdiğimiz taşımacılığı, şehirlerarası yollarda uçak ve otobüs kargo hizmetlerimizle icra ediyor, gönderiniz nereye gidecek olursa olsun, tam zamanında alıcısına teslim edileceğinin garantisini veriyoruz.

Kızıltoprak Kurye Hizmeti

Kızıltoprak kurye ekibimizle, İstanbul ve çevre illere dakikalar içerisinde tamamlanan kurye hizmetleri veriyoruz. Motosikletle taşımaya uygun tüm gönderilerinizin, talep ettiğiniz saatte, talep ettiğiniz yerden teslim alınmasını ve dilediğiniz noktaya en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz.

İster bireysel ister kurumsal olarak yararlanabileceğiniz bu üstün hizmetlerimizle hem işiniz hem de özel hayatınız için en iyi seçenekleri size sunuyor, 7/24 yaşayacağınız bir rahatlık vaat ediyoruz.

Kızıltoprak kurye ekibimiz, müşteri memnuniyeti oluşturma ve güvenli hizmetler sunma üzerine oluşturduğumuz şirket politikamızı benimsemiş, profesyonel ve deneyimli kuryelerden oluşmaktadır. Sektörde edindikleri deneyimi işlerinin her anına taşıyan ve müşterilerinin rahatı ve mutluluğu için çalışan ekibimiz, günün hangi saati olursa olsun her zaman güvenebileceğiniz bir yaklaşımla yanınızdadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×