İçeriğe geç

Akfırat Kurye

Akfırat Kurye
Akfırat Kurye

Akfırat Kurye hizmeti veren firmamız yıllardır bu alanda çalışmalar yürütmektedir. İstanbul’un pek çok noktasına hızlı bir şekilde ulaşarak gerek İstanbul içi gerekse İzmir, Antalya, Ankara gibi şehirlere, şehirlerarası teslimat yapmaktadır.

Sorunsuz bir hizmet anlayışını benimseyerek yılların tecrübesini sahaya aktaran firmamız, alanda uzmanlaşmış ekibiyle iyi bir taşımacılık gerçekleştirmek için gereken özeni ve özveriyi göstermektedir.

Hem hafta içi hem hafta sonu hem de mesai saatleri dışında hizmet vermeye devam eden ekibimiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektedir.

Akfırat kurye olarak semtimizde bulunan iş kolları ve semt sakinleri hızlı ulaşım yoluyla ellerinde bulunan ögeleri istedikleri adrese göndermeyi tercih eder. İstanbul’un yoğun trafiği, gün içinde bir semtten başka bir semte ulaşımı olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle acil iletilmesi gereken evrakların ve ıslak imzaya ihtiyaç duyulan sözleşmelerin hızlı bir şekilde sahibine teslimi gerekmektedir.

Bu, firmalar için yorucu bir iştir. Verdiğimiz kurye hizmeti, firmaların yükünü hafifleterek işlerini kolaylaştırmaktadır. Gerektiğinde büyük olan gönderileri de motosikletle değil, arabalı kurye hizmeti ile de gerçekleştiriyoruz.

Akfırat Kurye Hizmeti

Akfırat kurye hizmeti veren ekibimiz şehir içi dağıtım hizmetleri için tasarlanmış araçları kullanarak güvenli sürüş özelliklerine sahip araçlarla yol almaktadır. Hızlı ve etkili bir taşımacılık sisteminin iki önemli ögesi vardır. Bunlardan biri kullanılan araçtır diğeri ise kuryelerin verdiği hizmettir.

Emisyonu düşük, motorun performansı yüksek, stabilite kontrolü, ABS fren sistemi gibi güvenliği yüksek aynı zamanda ergonomik ve dayanıklı motosikletlerle yol alıyoruz. Ayrıca kuryelerimiz için kask, eldiven ve koruyucu giysiler de temin ederek en güvenli sürüşü sağlamaya gayret ediyoruz.

Firmamız taşımacılık fiyatlarını belirlerken titizlikle davranmaktadır. Kullanılan hizmet bedeli kadar ücret talep etmekteyiz. Kullanılan hizmetin detayları incelenerek ince bir hesap yapılır. Gönderi adresi, hızı, süresi belirlenir. Buna göre yapılan hesapla ödeme miktarı ortaya çıkmış olur.

Kuryelerimiz gece gündüz hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmetimizden faydalanmak istediğinizde bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz. İster sitemiz üzerinden çevrim içi ister telefonla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×