İçeriğe geç

Kirazlı Kurye

Kirazlı Kurye
Kirazlı Kurye

Her geçen gün araç sayısının çoğaldığı İstanbul trafiğinde günlük işleri yapabilmek bile oldukça zor hale gelmiştir. Farklı adresler arasındaki ulaşım, uzun saatler boyu sürmektedir. Bir adresten başka bir adrese ürün ulaştırmak için günün büyük bir bölümü yolda geçmektedir. Bu sebeple bizler Kirazlı kurye hizmetimizle, paket iletim sürelerini en aza indiriyoruz. Trafikte beklerken harcanan zaman, müşterilerimize kalmaktadır. Hızlı teslimat yöntemi sayesinde bireyler ve şirketler arasındaki bekleme süreleri kısalarak işlerin aksaması engellenmektedir.

Pek çok şirket, evrak ve dosyaların iletiminde bizlere başvurarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Toplantı aralarında gönderilmesi gereken ya da mesai saati bitmeden ulaşması gerek belgeler için acil kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kirazlı kurye hizmetinin talep edilmesi durumunda ücretlendirmenin ne kadar olacağı akıllara gelen ilk sorular arasında yer almaktadır. Ancak tek bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Müşterilerimiz tarafından tercih edilen hizmetlere bağlı olarak toplam ücretlerde değişiklik meydana gelebilmektedir.

  • Kargonun teslim edileceği adresin uzaklığı
  • Ücretli geçişler
  • Paketlerin boyutu
  • Acil kargo hizmetleri
  • Tercih edilen araç tipi

En güncel ve doğru fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kirazlı Kurye Hizmeti

Müşterilerimizin bizlere ulaşmasının ardından, ihtiyaçlarına yönelik taşıma yöntemi belirlenmektedir. Müşterimizin onaylamasının hemen arkasından, belirtilen adrese Kirazlı kurye ekipleri içerisinden en yakın noktada bulunan kurye yola çıkmaktadır. Paketler araçlara güvenli bir şekilde yerleştirildikten sonra teslimat yola çıkmaktadır. Alıcı konuma, oldukça hızlı bir şekilde ulaşılmasının ardından gönderici taraf kargo sürecine dair bilgilendirilmektedir.

Bizlere emanet etmiş olduğunuz paketleri özenli bir şekilde teslim edebilmek amacıyla her detaya dikkat etmekteyiz. Kuryemiz tarafından teslim alınan paketlerin kayıtları yapılmaktadır. Kargo bilgileri içeren bu kayıtlar sayesinde, yaşanabilecek herhangi bir karışıklık ve kaybolmanın önüne geçilmektedir. Farklı kargo şirketlerinde, kargo süreci esnasında paketlere gereken özen gösterilmediği için pek çok ürün alıcının eline hasarlı bir şekilde ulaşmaktadır. Ancak bizler kaliteli hizmetlerimiz sayesinde böyle bir durumla karşılaşmamaktayız. Yüksek hassasiyet gerektiren gıda ürünlerinde bile bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×