İçeriğe geç

Esenler Kurye

Esenler Kurye
Esenler Kurye

Günümüzde ulaşım koşullarının daha elverişli olmasıyla beraber kişilerle kişiler arasında ya da kişilerle kurumlar arasında ürün gönderimi yapılabilmektedir. Bu gönderim işleminin yapılmasına ön ayak olan hizmet grubu moto kurye iş koludur.

Moto kurye hizmetiyle beraber küçükten büyüğe pek çok ürünün taşınabilir, gündelik yaşamda ve iş yaşamında ihtiyaç duyulan kimi gereksinimler bu hizmet sayesinde kolayca karşılanabilir.

Esenler kurye olarak hizmet zincirimiz içinde pek çok farklı ürünü taşıyabilecek yetkinliğe sahibiz. Bunun için tek yapmanız gereken şey personelimizin size sorduğu sorulara en doğru yanıtları vermek.

Kişilerin kurye hizmeti alacakları firmayı seçerken göz önünde bulundurduğu hususlardan biri güvenliğin ve güvenlik tedbirlerinin sağlanıp sağlanmadığıdır. Esenler kurye olarak güvenilir hizmet ilkesini düstur ediniyor, olabilecek en güvenilir biçimde etkinliğin sürdürülmesine ehemmiyet gösteriyoruz.

Teknik personelimizin eline kuryeniz geçtiği andan itibaren gönlünüz rahat olabilir. Firma olarak bize emanet etmiş olduğunuz ürününüzü gözümüz gibi muhafaza ederek herhangi bir şekilde zarar görmesini engelliyoruz.

Esenler Kurye Hizmeti

Gizlilik hakkı tüm insanların sahip olması gereken bir hak olup moto kurye hizmeti sunarken de bu hakkı gözetmeyi ihmal etmiyoruz. Esenler kurye olarak hizmet zincirimiz içindeki tüm aktivitelerimizde sizlerin gizliliğini en ön planda tutuyor, mahremiyetinizi ihlal etmeden sahada çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Kuryenizi bir yerden bir yere taşırken gizliliğinizi koruyor, kuryeyi bize teslim ettiğiniz gibi teslimat adresine bırakıyoruz. Böylece kuryenizin içindeki ürününüzü kimse görmeden hizmetimizi tamamlamış oluyoruz.

Kurye hizmetinin insan yaşamı üzerine olumlu tesiri inkar edilemeyecek kadar önem arz eder. Firmamızın sizlerin beğenisine sunduğu etkinliklerin pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar sırasıyla şunlardan meydana gelir:

  • Hızlı teslimat garantisiyle gereksiniminizi olabilecek en pratik şekilde hallediyoruz.
  • Kuryenizi hiç vakit kaybetmeden naklederek bir nebze de olsa zaman kaybınızın önüne geçiyoruz.
  • İhtiyacınız olan her anda yardımınıza koşarak hizmette sınır tanımıyor, günün herhangi bir saatinde kurye taşıma taleplerinize yetişmeye çalışıyoruz.
  • Kuryenizin muhafaza altına alarak şehir içindeki muhtelif noktalara taşıyoruz.
Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×