İçeriğe geç

Çeliktepe Kurye

Çeliktepe Kurye
Çeliktepe Kurye

Modern çağımızda hız kavramı, pek çok çeşitli işkolları bünyesinde olduğu gibi genel kurye çalışmalarında da oldukça kritik bir öneme sahiptir. Günümüzün profesyonel kurye çalışmaları da pek çok farklı nitelik ve seçeneklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Özellikle motosiklet ile taşınabilecek kargoların ve çeşitli teknik evrakların gün içerisinde taşınmasını sağlamakta olan motorlu kurye işleri de bu noktada oldukça kritik bir öneme sahiptir. Güncel olarak ülkemiz Türkiye’nin en kalabalık ili olan İstanbul sınırları içerisinde de hizmet sunmakta olan pek çok çeşitli profesyonel kurye firmaları mevcuttur.

Spesifik olarak İstanbul şehrimizin Kağıthane ilçesi Çeliktepe bölgesinde oldukça nitelikli ve etkili düzeyde Çeliktepe kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye işletmemiz, 1994 yılından günümüze kadar bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Oldukça kapsamlı içerikli ve zengin bir teknik hizmet portföyüne de sahip olan markamız, profesyonel çapta motosikletli kurye hizmetlerine de hiç ara vermeden devam etmektedir.

Çeliktepe Kurye Hizmeti

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesi Çeliktepe bölgesi için profesyonel Çeliktepe kurye hizmetleri ile öne çıkan Acil Moto Kurye markamız, global düzeyde temel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Motor kurye hizmetlerinde 7/24 kurye çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi sektöründe donanımlı ve kapsamlı tecrübe sahibi teknik ekip personelini de marka çatısı altında toplamış durumdadır.

Çeliktepe kurye işlerinde oldukça geniş kapsamlı bir teknik hizmet skalası ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye firmamız, pek çok çeşitli modern iletişim yollarını da firma bünyesinde ihtiva etmektedir. Gün içerisinde söz konusu Acil Moto Kurye markamızın pek çok çeşitli motosikletli kurye hizmetlerine;

  • Firma internet web sitemiz, marka genel şube merkezimiz, kurumsal e-mail adresimiz veyahut
  • İşletme GSM telefon numaramız üzerinden oldukça hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlamanız da mümkündür.
Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×