İçeriğe geç

Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Kurye
Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Şişli ilçesinin en yoğun ilçelerinden birisidir. Bütün bir İstanbul’daki her türlü değişim, gelişim ve yenilikler semtimizde en kısa sürede kendi göstermektedir. Bundan dolayı yeni nesil taşıma yöntemlerine gereksinim olmaktadır. Firmamız da Zincirlikuyu kurye çözümleriyle uzun yıllardır profesyonel çözümler sunmakta, Zincirlikuyu içindeki adresler arasında ya da Zincirlikuyu ile İstanbul’un diğer noktaları arasında taşınması gereken noktalar arasında taşımacılık yapıyoruz.

Zincirlikuyu kurye alanında firmamız birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlardan ilki zaman tasarrufudur. Günümüzde Zincirlikuyu genelinde ve İstanbul genelinde bir noktadan diğerine ulaşmak zaman almakta, pek çok etken trafik sıkışıklığı nedeniyle zaman kaybına neden olmaktadır. Oysa firmamız moto kuryeleri trafiğe takılmadan seri biçimde yol alabilmekte, dakikalar içinde en uzak noktalara dahi teslimat yapabiliyoruz.

Uzman moto kuryelerimizle yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon gibi ürünlerin taşımacılığını yapıyoruz. Ayrıca e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi bütün yasal ürünleri de taşıyabiliyoruz.

Zincirlikuyu Kurye Hizmeti

Zincirlikuyu kurye alanında hizmet yelpazemizi olabildiğince genişletiyoruz. Normal kurye ile 120 ila 180 dakika arasında taşımacılık yapabildiğimiz gibi daha acil ihtiyaçlar için hızlı, acil kurye gibi seçenekleri oluşturuyoruz. Bu sayede uygulamalarımızı 7 gün, 24 saat aralıksız hale getiriyor, 45 dakikaya kadar teslimat sürelerimizi düşürebiliyoruz.

Firma olarak aynı zamanda arabalı kurye, uçak kurye, şehirlerarası kurye gibi alternatifler de sunuyor. Bu sayede bütün havalimanları, otogarlar ve çevre şehirler ile Zincirlikuyu arasında da taşımacılık yapıyoruz.

Zincirlikuyu kurye uygulamalarımız ile aynı zamanda güvenli taşımacılık yapıyoruz. En hassas paketlerinize dahi gereken özeni gösteriyoruz. Hiçbir yıpranma, kaybolma, hasar alma gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz. En güvenilir kurye olmayı başarıyoruz. Her zaman semtimiz genelinde en uygun fiyatlı kurye çözümlerinin değişmez adresi oluyor, ekonomik çözümler sağlıyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×