İçeriğe geç

Keresteciler Kurye

Keresteciler Kurye
Keresteciler Kurye

Keresteciler gerek trafik gerekse iş yoğunluğuyla kalabalık semtlerden biridir. Bu sebeple de kurye hizmetine hem semt sakinleri hem de işverenler sıklıkla başvurur. Firmamızın Keresteciler kurye uygulaması ile hesaplı, güvenilir ve dakik hizmet alan müşterilerimiz, kurye hizmetinin kendilerine sağladığı avantajlardan yararlanır:

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir bir firmayla ulaşım
  • Dakik kurye hizmeti
  • Sadece alıcıya teslim
  • Hızlı gönderi
  • Hesaplı fiyat
  • Kişiye özel kurye

1994 tarihinden beri bu alanda çalışan firmamız, yıllar içinde edindiği tecrübeleri sahaya aktarır. Bu da kaliteli ve müşterilerin görmek istediği hizmeti almalarını sağlar.

Keresteciler kurye uygulamamız, nitelikli kadromuzla en iyi şekilde işler. Bizi aradığınızda müşteri hizmetlerinden destek alarak nasıl bir teslimata ihtiyacınız olduğunu belirlersiniz. Ardından sizin için bir zaman ve kurye planlaması yapılır. Buna göre en acilden en normal teslimata kadar her ihtiyacın karşılandığı kişiye özel çözümler oluşturulur.

En yakın mahalleden en uzak semte, İstanbul’un her köşesine, hatta İstanbul dışında istediğiniz herhangi bir ilçeye paketinizi ulaştırıyoruz. Geniş hizmet ağımız sayesinde siz başka işlerle ilgilenirken paketiniz en hızlı ve güvenle verdiğiniz adrese teslim ediliyor.

Keresteciler Kurye Hizmeti

Sahada bekleyen motorize ekiplerimiz, Keresteciler kurye uygulamamızın en önemli parçasıdır. En acil durumda bu ekiplerimiz verdiğiniz adrese gelerek paketinizi alır ve alıcıya yetiştirir. Gönderinizde tekstil firmalarının numuneleri olabilir, hediyelik eşyalar bulunabilir, hatta resmi belgeler, imzalanması gereken evraklar yer alabilir. Kuryelerimiz paket içeriğine bakmaz. Çünkü onların görevi her paketi zarara uğramadan ulaştırabilmektir.

Kuryelerimizin gerçekleştirdiği özenli teslimat, müşterilerimizin de dikkatinden kaçmaz. Hizmetlerimizden kaldıkları memnuniyeti belirtirler. Yıllardır bu sektörde yer alarak öncü firmalar içinde verdiğimiz hizmetlerle adımızdan söz ettirmemizin en büyük sebebi, işimize verdiğimiz özen, dikkat ve titizliktir.

Acil Moto Kurye firmamız, kaliteli ve özenli hizmetlerinin yanında bu hizmetlerin en uygun şekilde müşterisine ulaşmasını ister. Bunun için de kurye hizmetini en uygun fiyatlarla gerçekleştirmeye gayret eder. Müşterilerimize özel çözümler geliştirdiğimiz gibi, fiyatlarımız da yine müşterilerimizin talep ettiği hizmetler doğrultusunda belirlenir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×