İçeriğe geç

Güngören Kurye

Güngören Kurye
Güngören Kurye

Güngören en kalabalık semtlerden biri olduğu için trafik yoğunluğu da bir o kadar çoktur. Günün her saati hizmete ihtiyaç duyulan bir ilçemizdir. Hem semt sakinlerinin hem de ticari noktada iş yapan iş yerlerinin ve kurumların yer aldığı ilçemize Güngören kurye olarak hizmet sunmaktayız.

Semtin kendi içinden de diğer ilçelere de yıllardır kurye hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda avantajlı seçenekler sunuyoruz. Normal kurye seçeneğimizden en acil, en hızlı kurye tercine kadar ihtiyaçlar doğrultusunda güvenilir ve hızlı hizmet vermek için çalışıyoruz.

Firmamız müşterilerinin seçeneklerine göre taşımacılık yaparak en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bunun için de üç seçenek belirlemiştir: Normal, express ve vip.

En hızlı kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda vip kurye seçeneği sizin içindir. Trafiğin durumuna ve alıcının adresine bağlı olarak en fazla 1 saat içinde paketinizi teslim ediyoruz.

Acelesi olmayan ama gün içinde hızlı şekilde teslim edilmesi gereken paketler için de belirlediğimiz süre aralığı en fazla 1,5 saattir.

Aceleniz yoksa, hızlı teslimat gerekmiyorsa normal kuryemizi seçebilirsiniz. En fazla gün içinde 4 saatte teslim yapıyoruz.

Güngören Kurye Hizmeti

Güngören kurye ile şehir içinde taşımacılık yapmak hızı beraberinde getirir. İstanbul gibi metropol bir şehirde yoğun trafiğe maruz kalan insanlar olarak araç yerine motosiklet kullanarak bir yere ulaşmaya çalışmak çok avantajlıdır. Biz de bu avantajı kendi işimizde kullanıyor, motosikletle taşımacılık yapıyoruz. Hızlı, güvenilir, kaliteli ve ekonomik olduğu için müşterilerimizin de tercihi bu yöndedir. Ama motosikletin taşıyamayacağı kadar ağır ve büyük paketleri yine firmamızın sağladığı araçlı kurye ile taşıyoruz. Şehir dışına gönderilecek olan paketleri de gün içinde ulaştırmak isteyen müşterilerimiz için uçağa teslim ediyor, uçak kargoyu kullanıyoruz.

Güngören kurye olarak pek çok farklı ürünü taşıyoruz. Hediyelik eşyalar, ev eşyaları, oyuncak, çiçek, çikolata gibi pek çok paketi hassasiyetle ve özenle alıcının adresine teslim ediyoruz. Yasal olmayan ürünler hariç gönderilerinizi taşıyoruz. Adresinize gelip paketinizi aldıktan sonra seçtiğiniz tercihe göre en hızlı şekilde alıcının adresine götürüyoruz. Bizzat alıcının kendisine teslim ediyoruz. Teslimat tamamlandığında da ulaştığına dair size geribildirim veriyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×