İçeriğe geç

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye
Maltepe Kurye

Müşterilerine günün her anı hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri sunan firmamız, Maltepe kurye hizmetleri ile İstanbul’un her bir köşesine teslimat gerçekleştirmektedir. Sektörde uzun süredir devam eden hizmetlerini en uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile birleştiren firmamız bünyesinde, herkesin ihtiyacına uygun bir çözüm bulunmaktadır.

Şehir içinde tercih edebileceğiniz birbirinden hızlı kurye seçeneklerimiz, şehir dışına aynı gün içerisinde teslimat sağlayan güvenli kargo hizmetlerimiz ve özel durumlarda en hızlı çözümlere ulaşmanızı sağlayan VIP kurye anlayışımızla, en iyisi olmak için çalışıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdüren firmamız tarafından verilen hizmetler:

  • Moto kurye,
  • Acil kurye,
  • VIP kurye,
  • Arabalı kurye,
  • Uçak kargo,
  • Şehirlerarası kurye ve
  • Toplu dağıtım olarak ayrılmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekler sunularak, güler yüzlü ekibimiz tarafından verilmektedir.

Şehir içinde yoğun trafik içerisinde, hızla hareket Maltepe kurye ekibimiz sayesinde, tüm gönderilerinizin kısacık zamanlarda alıcısına teslim edilmesini sağlıyoruz.

Maltepe Kurye Hizmeti

Motosikletle taşınması uygun olan ve bulundurulmasında ya da taşınmasında bir kısıt olmayan tüm gönderileriniz için hızlı ve güvenli çözümler sunuyoruz. Çiçekler, hediyelikler, ziynet eşyaları, elektronik cihazlar, kitaplar, kıyafetler ve çok daha fazlasını profesyonel moto kurye ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Tüm motosikletlerimizin bakımını düzenli yaptırıyor, teslimat sürecinde genç bir filo kullanımını tercih ediyor, modern teknolojiden yararlanarak özel teknik donanıma sahip araçlarla hizmet veriyoruz.

Şehir içi ya da şehir dışı tüm gönderileriniz için size uzman bir destek ve profesyonel bir hizmet sağlayacak olan Maltepe kurye ekibimiz, günün farklı saatlerinde, gönderinizin aciliyetine göre tercih edebileceğiniz farklı kurye seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler:

  • Normal kurye: en fazla 240 dakika içerisinde,
  • Express kurye: 60 ila 90 dakika içerisinde ve
  • VIP kurye: kişiye özel gönderi seçeneği olan bu seçenek 45 ila 60 dakikada içerisinde uzman motosikletli kuryeler tarafından güvenle tamamlanmaktadır.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz kurye hizmetlerimizle, hem ekonomik hem de hızlı çözümler sizleri beklemektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×