İçeriğe geç

Florya Kurye

Florya Kurye
Florya Kurye

Florya asıl adı Şenlikköy olan, Bakırköy ilçesi içindeki en meşhur mahallelerden birisidir. Özellikle 2000’lerin başından itibaren büyük bir gelişime sahne olan mahallemizde geniş balkonlu, havuzlu evler, siteler ve pek çok spor tesisi bulunmaktadır. 30 bine yakın nüfusa ev sahipliği yapan mahallemizde her gün bir yerden başka bir yere taşınması gereken paketler olmakta ve firmamız 1994 yılından buyana Florya kurye hizmetleriyle yanı başınızda bulunmaktadır.

Bölgemizde yıllardır hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Gerek mahallemiz içinde gerek mahallemizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında gerekse çevre illere acil taşınması gereken bütün paketlerinizi güvenle taşıyoruz. Tamamı alanında deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, yenilikçi ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyor, sistem dahilinde her defasında en hızlı, güvenli ve ekonomik kurye deneyimi yaşatıyoruz.

Florya kurye alanında şehrimizin bütün noktaları kapsamımızdadır. Otogarlar, havalimanları, iş merkezleri, sanayi siteleri, gümrük merkezleri, alışveriş merkezleri, kamu kurumları, bireysel işletmeler ve diğer hepsine hizmet veriyoruz.

Birbirinden farklı moto kurye çeşitleriyle ihtiyacınıza en uygun seçimi yapabilmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz normal kuryemizle İstanbul içinde en uzak yerlere en geç 180 dakikada teslimat yapabiliriz. Daha acilleri için hızlı kurye ile 90-120 dakika arasında teslimat sağlayabiliriz. Çok daha acilleri içinse Vip kurye ile 45-60 dakikada teslimat yapabiliriz.

Florya Kurye Hizmeti

Florya kurye hizmetlerimizle yasal her türlü paketinizi taşıyabiliyoruz. Sadece motorlarımızla değil, arabalarımızla da aynı kalitede yardımcı oluyoruz.

Uzman ekibimizle evrak, paket, bilet, anahtar, yemek, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, fatura, diş malzemeleri, çikolata, meyve, yedek parça, laboratuvar test ürünleri, laptop ve dahasını taşıyoruz.

Mahallemiz genelinde Acil Moto Kurye olarak aynı zamanda en uygun fiyatlı kurye hizmeti sunuyoruz. Mesafeye, pakete ve kurye çeşidine göre fiyatlandırma yapıyor, net fiyatlar için iletişim kanallarımızın uzunda bulunuyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×