İçeriğe geç

Kayaşehir Kurye

Kayaşehir Kurye
Kayaşehir Kurye

Kayaşehir, İstanbul’un en kalabalık mahallelerinden biridir. Uydu kent projesi olarak hızlı bir gelişim göstermiştir. Biz de semtteki ihtiyaçları gözlemleyerek Kayaşehir kurye olarak hizmet veriyoruz. 7/24 çalışarak İstanbul’un bütün semtlerine ve bütün semtlerden de Kayaşehir’e kurye hizmeti veriyoruz.

Trafik ne kadar yoğun olursa olsun, gönderileri zamanında teslim ediyoruz. Firmamız alanında tecrübeli ekibiyle dakik hizmetler sunuyor. Kuryelerimiz trafikteki deneyimleri ile süratle hareket edebiliyor. Ayrıca semti iyi tanıdıkları için kolayca güzergâhı bulabiliyor.

Kayaşehir kurye ekibimiz gerek semt sakinlerine gerekse işkollarına verdikleri hizmetle takdir topluyor. Pek çok avantaj sağlayan kurye hizmetimiz, işverenlerin zaman kazanmasını sağlıyor. Bireysel gönderide bulunanların da trafikte saatlerce kalmasına engel oluyor. Aynı zamanda gönderilerin en iyi şekilde muhafaza eden kuryelerimiz, alıcıya teslim aldıkları şekliyle veriyor.

Güvenlik, bütün müşterilerimiz için öncelikli olarak önem verdikleri bir özelliktir. Hiçbir müşterimiz gönderisinin hasara uğramasını ve çalınmasını istemez. Bu sebeple de kuryelerimiz müşteriye özel olarak gerçekleştirdikleri kurye hizmetinde gayet özenli ve titiz davranır.

Kayaşehir Kurye Hizmeti

Kayaşehir kurye ekiplerimize yardımcı olmak üzere sahada bekleyen motorize ekiplerimiz bulunur. Yolda beklenmeyen ve istenmeyen bir durum olduğunda, motorize ekiplerimiz yardıma giderek teslimatın aksamasına engel olur. Zaten kaliteli bir teslimattan beklenen de hız ve güvenliktir. Firmamız 1994’ten beri sahada hizmet verir. O sebeple tecrübesiyle yenilikçi yapısıyla müşteri taleplerini karşılamayı çok iyi bilir. Hiçbir hizmeti aksamadan devam eden müşterilerimiz de yıllardır bizimle çalışmaya devam eder.

Moto Kurye Acil firmamız hem şehir içi hem de şehir dışı teslimat gerçekleştirir. Kayaşehir’den aldığımız bir paketi, istediğiniz şehre gönderebiliriz. Bunu hem otogar hem de uçak kargo ile yaparak müşterimize tercih sunarız. Aciliyete göre hangi kargoyu seçerse seçsin istenilen saatte teslimatı gerçekleştiririz. Hatta gün içinde dâhil şehir dışına ulaşım sağlayarak alıcıya ulaşabiliyoruz.

Kalitemizi yüksek tuttuğumuz ölçüde fiyatımızı düşük tutmaya gayret ediyoruz. İstiyoruz ki yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firmanın kaliteli çalışmalarından herkes istifade etsin.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×