İçeriğe geç

Express Kurye

Express Kurye
Express Kurye

Hızlı ve acil teslimatlar için farklı seçenekler sunuyoruz. Firma olarak sektörde sahip olduğumuz deneyim, müşteri ihtiyaçlarını gözlemlememize olanak sağladı. Bu ihtiyaçların giderilmesi için bu alanda hizmet verirken çeşitli seçenekler sunarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bunun için de bir gönderinin en hızlı şekilde nasıl ulaşabileceği üzerine çalışmalar yürütüyoruz. Bunun sonucunda da ayrı seçenekler oluşturarak daha iyi bir hizmet sağlayacağımıza inanıyoruz. Bu seçeneklerden biri de Express kurye ile teslimat yapmaktır.

Hızlı ve güven odaklı bir çözüm isteyen müşterilerimiz de bu seçenekten memnun kalıyor ve sıklıkla kullanıyor. Özellikle e-ticaret yapan firmalar, şirkeler arası acil belge yollamak isteyen işverenler en çok bu hizmetten istifade ediyor.

Express kurye ile hizmet verirken en hızlı şekilde teslimat sağlamak için motosiklet kullanan kuryelerimiz, sürüş hızlarına dikkat eder. Manevra kabiliyetlerine güvenmektedir. Trafik kurallarına uyarak hız limitini aşmadan en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştirirler.

Müşterimiz de bu hızdan memnun olduğu için bu seçeneği tercih etmeye devam eder. Firmamız hızı sağlayabilmek için iyi bir planlamanın önemli olduğunu bilir. Müşteri temsilcimizi aradığınızda, öncelikli olarak tercihleriniz belirlenir, isteklerinize göre güzergâh planı oluşturulur ve kuryelerimize haber verilir.

Express Kurye Hizmeti

Express kurye seçeneğini tercih edip bu hizmeti alan müşterilerimize, takip numarası verilir. Paket istedikleri adrese teslim edilene kadar bu numarayla konumunu takip edebilirler. Ayrıca alıcı paketi teslim aldığında müşterimize bildirim gönderilir. Bu bildirimi almak ve gönderisini takip edebilmek müşterimizin bize olan güveninin arttırmaktadır.

Güven, kurye hizmeti veren firmalar için olmazsa olmazlardandır. Çünkü müşterilerimizin farklı çeşitlilikte gönderileri olmaktadır. Bu, bazen pahaca değerli bir mücevher bazen teknolojik bir alet bazen de şirketler arası özel bir sözleşme olabilir. Bunun için de gizlilik ilkesine uygun hareket edilmesini isteyen müşterilerimiz gösterdiğimiz özenden çok memnundur.

Kalite standartlarının da üstünde hizmeti hedefleyen firmamız, müşteri odaklıdır. Bu sebeple her aşamada ve sunduğu her hizmet seçeneğinde öncelikli olarak müşterisinin menfaatlerini gözetir. Makul fiyatlarla da bu hizmetin herkese ulaşmasını amaç edinir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×