İçeriğe geç

Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye
Altınşehir Kurye

Altınşehir kurye işletmemiz ile müşterilerinize kolayca erişebilir, numunelerinizi, evraklarınızı, paketlerinizi hızlı bir şekilde yollayabilirsiniz. Trafikte zaman kaybetmenize ve personelinizi bu işle görevlendirmenize gerek kalmadan bizden kurye hizmeti alarak zamanında teslimat sağlayabilirsiniz. Firmamız elbette ki sadece işletmelere ve kurumlara hizmet vermiyor. Semt sakinlerimiz bireysel gönderilerde de sıklıkla bizi tercih ediyor.

Güvenilir bir firmadan dakik bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz, bizi tercih ederek beklentilerine karşılık buluyor. Bu alanda yıllarını vermiş olan ekibimiz, tecrübeleriyle müşterilerimize gereken desteği sunuyor.

Altınşehir kurye alanında müşterilerimize verdiğimiz düzenli hizmetle onların memnuniyetlerini kazanıyoruz. Firmamız 1994 yılından bu yana bu sektörde edindiği tecrübelerle İstanbul’un her semtine en hızlı şekilde ulaşım sağlıyor. Bir kurye hizmetinden beklenilen dakiklik, güven ve özeni sağlayarak müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

Ekibimiz hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun nitelikli çalışmalar yapıyor. Ayrıca acil durum gönderilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için kurum içinde bulunan ekibimiz dışında, sahada hazır bekleyen motorize ekiplerimizle de en dakik hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Altınşehir Kurye Hizmeti

Altınşehir kurye olarak bizi aradığınız andan itibaren hizmet almaya başlamışsınız demektir. Personelimiz, istediğiniz hızda ve saatte size hizmet verir. Motorize ekiplerimiz herhangi bir aksilik olması durumunda yola çıkan diğer ekibimize yardımcı olur. Hizmetin aksamaması ve zamanında gerçekleşmesi için bütün ekip el birliği ile çalışır.

İstanbul geneline teslimat yaptığımız gibi aynı zamanda İstanbul dışına da ulaşım sağlıyoruz. İster otogar kargo ister uçak kargo sistemimizi kullanın, firmamızın güvencesiyle şehir dışına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Moto Kurye Acil firmamız, geniş bir hizmet anlayışıyla misyonundan taviz vermeden en kaliteli hizmeti sunmaya gayret eder. Müşteri odaklı bir firma olarak teslimat fiyatlarını da ekonomik seviyede tutmaya çalışır. Bununla ilgili detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü müşterilerimize göre, onların kullandığı hizmet faktörleri fiyatta belirleyici olur.

  • Mesafe
  • Boyut
  • Hız

Yukarıda sıraladığımız üçlü değiştikçe fiyat da değişir. Bizim amacımız her zaman müşterimize en iyiyi, en uyguna sunmaya çalışmaktır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×