İçeriğe geç

Çavuşbaşı Kurye

Çavuşbaşı Kurye
Çavuşbaşı Kurye

Çavuşbaşı kurye ekibimiz, 7/24 hizmet verir. İhtiyacınız olduğu an aradığınızda müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Firma olarak müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını önemsiyor, verdiğimiz hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyede olması için gayret ediyoruz.

Firmamız 1994 yılından beri bu sektörde hizmet veren nadir firmalardan biridir. Yılların kazandırdığı tecrübe ile müşterilerimizin takdiri ile güvenle yol alıyoruz. Geniş ağımız sayesinde hem İstanbul içine hem de İzmir, Ankara gibi büyük şehirler ilk sırada olmak üzere her yere teslimat yapıyoruz.

Çavuşbaşı kurye ekibimiz profesyonel hizmet vererek ihtiyacınız olan teslimatı en iyi şekilde gerçekleştirir. Başta Beykoz olmak üzere her semte hizmet taşır. Semt sakinlerinin ve işletmelerin gönderilerini son derece dikkatle yerine ulaştırır. Evraklardan davetiyelere, sözleşmelerden numunelere farklı içerikli aynı hassasiyetle alıcıya teslim eder.

Müşterilerimizin bir kurye firmasından beklediği nitelikli hizmeti sağlamak için personel seçiminden donanıma her detaya dikkat ediyoruz. Yıllardır kaliteli hizmet veriyor oluşumuzun ardında müşterilerimizi odağa alarak nitelikli bir hizmet anlayışını benimsiyor olmamız yatar.

Çavuşbaşı Kurye Hizmeti

Çavuşbaşı kurye olarak verdiğimiz hizmetlere güvene ve hıza önem veriyoruz. Bunun için de yeni uygulamaları takip ediyoruz, yazılımlarımızı güncelliyoruz. Geniş araç filomuza yeni araçlar ekliyoruz. Teknik elemanlarımız ihtiyaçları belirliyor, biz de o ihtiyaçlara göre alım yapıyoruz.

Kuryelerimiz her an hizmete hazır şekilde bekliyor. En acil teslimatta en hızlı şekilde adresinize ulaşıp gönderinizi alarak en hızlı rotasyonu kullanarak alıcının adresine teslim eder. Bu süreçte gönderinin sorumluluğu kuryemizdedir. En özenle taşır ve paketi sadece alıcıya verir. Çünkü gizlilik bunu gerektirir.

Müşterilerimizin hassasiyetlerini biliyor ona göre dikkat ediyoruz. İstedikleri güvenli taşımacılık ve gizlilik ilkesine uygun şekilde teslimat yaparak onların takdirini kazanıyoruz. Kalitemizin sürdürülebilir olması için gerekli olan bütün önlemleri alıyoruz. Aynı zamanda en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin hizmet anlayışımızdan memnun olmasına ne kadar önem veriyorsak ekonomik olarak da ödeme kolaylığı sağlamayı istiyoruz. Bunun için de fiyatlarımızı en uygun seviyede tutuyoruz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×