İçeriğe geç

Arnavutköy Kurye

Arnavutköy Kurye
Arnavutköy Kurye

İstanbul’un her noktasına, güvenli ve hızlı kurye hizmetlerimize Arnavutköy kurye aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz sektöre yön veren iş anlayışımız, uzun yıllarda edindiğimiz deneyimimiz ve hızlı çözümlerimizle hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sunuyoruz.

Profesyonel bir bakış açısı ile hem şehir içi hem de şehirlerarası kurye hizmetleri veriyor, gün içinde hasarsız ve güler yüzle teslimat gerçekleştiriyoruz.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlere müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ihtiyacınıza uygun çözümler geliştiriyor, uygun fiyatlarla kullanımınıza sunuyoruz.

Verdiğimiz hizmetler:

  • Moto kurye,
  • Acil kurye,
  • VIP kurye,
  • Arabalı kurye,
  • Uçak kargo,
  • Şehirlerarası moto kurye ve
  • Toplu dağıtım olarak ayrılmakta, hem kişisel hem de iş hayatınızda kolaylık sağlayacak çözümler sunulmaktadır.

Arnavutköy Kurye Hizmeti

Şehir içi yoğun trafikte hızlı yol almanın anahtarı olan motosikletlerle verdiğimiz Arnavutköy kurye hizmetlerimiz sayesinde, sadece dakikalar içerisinde teslimatınızın tamamlanmasını sağlıyoruz. İstanbul yolları hakkında bilgi sahibi ve deneyimli kuryelerimizle gönderinizi bulunduğunuz yerden teslim alıyor, tercih ettiğiniz teslimat seçeneği doğrultusunda zamanında alıcısına teslim ediyoruz.

Sunduğumuzhizmetler:

  • Gün içerisinde 180 ila 240 dakika arasında teslimat sağlayan, aynı bölgeden farklı gönderilerin toplu halde dağıtıma çıkarıldığı, normal kurye,
  • Daha hızlı teslimat seçeneğine ihtiyaç duyduğunuzda, dağıtımda öncelik vererek, 60 ila 90 dakikada teslimatın sağlandığı Express kurye ve
  • Sadece size özel hizmet sağlayan, kişiselleştirilmiş bir teslimat süreci oluşturularak 30 ila 60 dakikada teslimat sağlanan VIP kurye olarak ayrılmaktadır.

Taşımacılık ve kurye sektöründe müşteri memnuniyeti oluşturmadaki temel etkenin, kaliteli ve güvenli bir teslimat yapmak olduğunu biliyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşturma odağı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Arnavutköy kurye ekibimizle birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor, hem hızlı hem de güvenilir bir çözüm üretiyor ve uygulamaya koyuyoruz. Ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımızla kesintisiz hizmet ve destek sağlıyoruz.

Günün hangi saati olursa olsun, çözüm odaklı yaklaşım ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışan ekibimiz, kurye hizmetlerimizden en verimli şekilde yararlanmanız için çalışmaktadır.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×