İçeriğe geç

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye
Fikirtepe Kurye

Fikirtepe kurye ihtiyaçları her geçen gün artmakta ve firmamız uzun süredir hem bireysel hem kurumsal müşterilerine cevap vermektedir. Uzman ekibimizle birlikte kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı çözümlerin değişmez adresi oluyoruz.

Profesyonel Fikirtepe kurye çözümlerimizle fatura, plaka, eşya, diş malzemeleri, tekstil, gıda, hediye, numune, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, kimlik, pasaport, gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Yine ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, basın, ruhsat, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop laboratuvar test ürünleri ve dahasını alıcılarının adresine teslim ediyoruz.

Uzun yıllardır Fikirtepe kurye alanında her zaman daha iyisi için çaba sarf ediyor, dünya standartlarında çalışmalara imza atıyoruz. Pek çok farklı kurye çeşidiyle size en uygununu seçmenizi sağlıyoruz.

Çok acil olmayan gönderileriniz için normal motorlu kuryemizi seçebilirsiniz. Bununla mesai saatleri içinde İstanbul’un en uzak noktasına dahi 240 dakika içinde teslimat yapılabilmektedir. Acil motorlu kurye ile ise teslimat sürelerimizi 90 dakikaya kadar çekiyor, daha acil gereklere cevap veriyoruz.

Uçak kargo ile havalimanlarıyla adresleriniz arasında taşıma yapıyor, ülkemizin her yerine paket gönderebilmenizi sağlıyoruz.

Fikirtepe Kurye Hizmeti

Semtimiz genelinde motorlu kurye firmamız öne çıkaran pek çok etmen vardır. Bunlardan birisi çeyrek asırdan uzun süredir kurumsal bir ciddiyetle yolumuza devam etmemizdir. Ayrıca kaliteden, güvenilirlikten, hızdan ödün vermememiz de tercih edilmemizi sağlamaktadır. En az bunlar kadar motorlu kurye fiyatlarımız da etkili olmaktadır.

Motorlu kurye fiyatlarında her zaman semtimizin en uygununu sizlere sunuyoruz. Her taşımada detaylara göre fiyatlandırma yapıyoruz. Buna göre en temel etken mesafe olmakta ve günümüz teknolojisiyle gönderici adresi ile alıcı adresi arasındaki uzaklık net olarak hesaplanabilmektedir. Ayrıca paketinizin eni, boyu, ağırlığı, yüksekliği gibi etkenler ile hangi kurye çeşidini seçtiğiniz de fiyatlandırmada etkili olmaktadır.

Gerek net fiyat bilgisi almak gerek randevu oluşturmak gerekse diğer detaylar için 7 gün, 24 saat iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilir, web sitemizi kullanabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×