İçeriğe geç

Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye
Yakuplu Kurye

Gönderilerinizi istediğiniz adreslere ulaştırmak için kurye hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Tüm gönderileriniz için en uygun araçları ile paketlerinizin teslimatları gerçekleştirilebilmektedir. Birçok firma kurye hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Bizlerde firma olarak sizler için kurye hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz adreslere gönderilerinizi zamanında ulaştırarak teslimatlarını yapıyoruz. Yakuplu kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizlere günün her saati ve haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize sağladığımız %100 memnuniyetler ile başarılı bir firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerde memnuniyet kazanarak devamlı müşteri kitlemiz içerisinde yer alabilirsiniz.

Hızlı kurye hizmetlerinden olan moto kuryeler ile istediğiniz zaman yararlanarak gün içerisinde teslimatlar gerçekleştirebilirsiniz. Çiçek, giyim, gıda, fatura, belge, dosya, evrak gibi birçok gönderilerinizi moto kurye hizmetleri ile teslim edilebilmektedir. Bizlerde firma olarak moto kurye hizmetlerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. Yakuplu kurye olarak birden fazla müşterilerimizin memnuniyetlerini kazandık. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak moto kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yakuplu Kurye Hizmeti

Kurye hizmetleri içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerden biriside motorlu kuryelerdir. Motosikletli araçlar ile her türlü küçük boyutlara sahip paketlerinizin teslimatları gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bazı yasaklı içeriklere sahip gönderileriniz motorlu kuryeler ile teslimatları yapılmamaktadır. Silah, sigara, uyuşturucu, alkol, yanıcı ve patlayıcı maddeler, reçetesiz ilaçlar, değerli madenler, nakit paralar gibi birçok gönderilerin teslimatları yapılmamaktadır. Diğer tüm yasal içerikli gönderilerinizi motorlu kuryeler ile istediğiniz adreslere ulaştırarak teslim edebilirsiniz. Bizler firma olarak Yakuplu kurye hizmetlerimiz ile istediğiniz adreslere paketlerinizi ulaştırarak teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bizler firma olarak birçok kurye hizmetlerimizi en uygun fiyatlar üzerinden sizler için gerçekleştirmekteyiz. Gönderilerinizin boyutlarına, ağırlıklarına, gidilecek mesafelere, seçilen kurye hizmetlerine gibi birçok etmen ile fiyatlar belirlenebilmektedir. Bizler bu fiyatları piyasa fiyatlarının üzerinde tutmadan sizler için gerçekleştiriyoruz. Hiçbir müşterimize bu konuda mağduriyet yaşatmıyor, her bütçe için uygun kurye hizmetlerimizi sunmaya gayret ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile başarılı bir firma olarak devamlı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlere günün her saati ve haftanın her günü iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×