İçeriğe geç

Yalıköy Kurye

Yalıköy Kurye
Yalıköy Kurye

Yalıköy kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe önemli, güvenli, hızlı, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. İşletme olarak pek çok konuya dikkat göstermekte ve bu dikkatler sayesinde parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız. Ayrıca gösterdiğimiz bu dikkatlerin yanı sıra çeşitli indirim ve kampanyalar düzenlemekteyiz.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetlerin uygun fiyatlı olması da bizler için çok önemli konular arasında yer almakta ve müşterilerimizin beğenilerini kazanmamızı sağlayan en önemli konular arasında yer almaktadır.

Yalıköy kurye işletmesi olarak müşterilerimize tercih edebilme şansları bulunan kapıda ödeme yöntem seçeneğini sunmaktayız. Sipariş verme aşamasında seçeceğiniz ödeme seçenekleri arasında yer alanda kapıda ödeme yöntemi insanlar tarafından çok fazla tercih edilmekte ve en çok uygulanan seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yalıköy Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz sunduğu kaliteli hizmeti her zaman profesyonel elemanlarına borçludur. Bünyemizde kurye hizmeti veren tüm elemanlarımızın profesyonel bir yapıya sahip olması çok önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Elemanlarımıza düzenli ve detaylı olarak verdiğimiz eğitimler sayesinde her zaman kurye hizmetinin en kaliteli şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

Ayrıca elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok sınav aşaması gerçekleştirilmekte ve bu sınavlardan başarılı olan elemanların işe alımları sağlanmaktadır. Ayrıca işe alımları gerçekleştirilen kurye elemanlarına ilk zamanlarda sunulan hizmetin her aşaması hakkında eğitimler verilmekte ve direkt olarak profesyonel hale gelmeleri sağlanmaktadır.

Yalıköy kurye işletmesi olarak kullanılan motorların yüksek modelli ve bakımlı olmaları en önemli konular arasında yer almakta ve sunulan hizmetin kalitesini direkt olarak etkilemektedir. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızın kullandıkları motorların bakımlarından sorumlu olmakta ve düzenli olarak takiplerini yapmaktadır. Ayrıca motorlarımızın bakımları esnasında her zaman orijinal parçalar kullanılmakta ve motorlarımızın sunulan hizmetler esnasında arızalanma riskleri en alt seviyeye indirilmektedir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×