İçeriğe geç

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye

Özellikle üretim hattı mantığı ile çalışan alanlarda yer alan gecikmelerin çok büyük maddi kayıplara sebep olduğundan ötürü çok önemli parçaların hızlı bir şekilde teslim edilmesi için pek çok işletme arabalı kurye hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Tabi bu hizmet için kullanılan araçların durumları da hizmetin kalitesi için büyük öneme sahiptir. Biz Moto Kurye Acil firması olarak her zaman son model araçlar kullanıyoruz ve araçlarımızın bakımlarını her zaman düzenli bir şekilde yetkili servislerde yaptırıyoruz.

Arabalı kurye hizmetlerimiz ile yararlanabileceğiniz avantajlar şu şekildedir:

  • Hızlı teslimat sağlamaktadır.
  • Hizmetlerimiz bünyesinde araç kullanma konusunda uzmanlaşmış olan kişiler hizmet vermektedir. Eşyalarınızın taşınması esnasında trafik kurallarına uygun bir şekilde ve yasaların izin verdiği süreler göz önünde bulundurulmaktadır.
  • Firmamız hizmet süresince kargolarınızın durumunu ve araçların konumlarını sizlere anlık bildirmektedir.
  • Tecrübeli çalışanlarımız kargolarınızın kaliteli, sağlam ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Taşıma işlemleri sırasında hiçbir kaybolma, kırılma ve hasar alma gibi durumların yaşanmaması adına çalışanlarımızı sürekli eğitimler vererek konu hakkında uzmanlaştırmaktayız.
  • Motorlu kurye hizmetlerinde hava şartları gecikmelerin yaşanmasına sebep olabilmektedir. Arabalar ile yapılan kurye hizmetlerinde hava şartlarından daha az etkilenilmektedir. .
  • Gönderileriniz taşınma öncesinde sigortalanmaktadır.

Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu kesinlikle fiyat konusudur. Bizler Moto Kurye Acil firması olarak makul fiyatlarımız ile her zaman yanınızda oluyoruz. Avantajlı fırsatlarımızla sizleri ekstra mutlu ediyoruz. Net bir fiyat teklifi almak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere kaliteli bir kurye hizmeti alacağınız konusunda garanti vermekteyiz. Kurye firmaları iki adres arasındaki noktaları çok iyi bilmeyen kişiler ile çalıştıklarında kargo kayıpları gibi pek çok maddi kayıp yaşatacak sonuçlara sebep olan hizmetler sunmaktadır. Firmamız istediğiniz adresleri çok iyi bilen kişiler ile çalışmalarını sürdürerek sizlere kısa sürede sağlam bir şekilde eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır. Çalışanlarımız bir arabalı kurye hizmetinden beklediğiniz tüm her şeyi ustalıkla karşılayabilecek özelliklere sahiplerdir.

Acil Kurye THY KARGO‘yu tercih ediyor.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
×